Ar galima sumaišyti dviejų stilių šokius į vieną? | UP Studija
 

Ar galima sumaišyti dviejų stilių šokius į vieną?

Pasiruošimas jaunavedžių šokiui gali būti itin varginantis procesas. Tenka ne tik išmokti choreografiją, bet ir pasirinkti tinkamą muziką bei šokių stilius. Turbūt kiekviena pora nori atlikti, kuo unikalesnį ir sudėtingesnį šokį, tačiau ne visos turi tam galimybę. Deja, bet neretai norint atlikti itin sudėtingus judesius, tenka ne tik ilgai mokytis, bet ir būti itin lanksčiam. Tad, gali būti, jog tai tiesiog nebus tinkama arba teks itin daug laiko skirti šokiui. Gerai tai, jog unikalus šokis gali būti net ir tada, jei jis nėra sudėtingas. Užtenka tik pasirinkti kelis šokių stilius ir profesionaliai juos sujungti. Tokiu atveju šokis bus ne tik įdomesnis, bet ir svečiai liks nustebinti. Galima jungti ne tik šokių stilius, bet ir muziką. Galima pasirinkti iš pradžių lėtą šokį, o vėliau greitesnį. Arba atvirkščiai. Galima šokti greitą salsą, o vėliau suvirpinti svečių širdis šokant lėtą valsą. Svarbiausia yra nebijoti pasakyti savo idėjas šokių mokytojai, jog ji galėtų paruošti tai, ko Jūs norite.

Kur galima rasti idėjų vestuviniam šokiui?

Vestuvinio šokio kopijuoti tikrai niekas nenori, tačiau kartais naudinga iš kur nors pasisemti idėjų. Rasti idėjų vestuviniam šokiui galima įvairiais būdais. Pradėti reikėtų turbūt nuo interneto. Ten galima rasti nemažai vaizdo įrašų iš vestuvių. Taip pat galima ieškoti idėjų iš filmų. Idėjų ieškoti galima ir įvairiuose šokių projektuose. Visgi, net ir neturint jokių idėjų, galima tikėtis tobulos šokio choreografijos. Svarbiausia yra pasirinkti mokytoją, kuri turėtų nemažai patirties ruošiant porą vestuviniam šokiui.

Svarbu žinoti:

Nereikėtų maišyti nesuderinamų šokių stilių. Jei pradėsite nuo salsos, tuomet šoksite valsą, o vėliau gatvės šokius, greičiausiai pasirodymas bus ne itin skoningas ir bus sunku jam pasiruošti. Deja, bet ne visi šokių stiliai yra suderinami. Reikia atkreipti dėmesį, jog vestuvinis šokis yra romantiškas dviejų žmonių momentas, o ne komedija. Nereikėtų galvoti apie tai, kas prajuokins ir patiks svečiams, rinktis reikėtų tai, ką patiems bus gera šokti.

Ruoštis vestuviniam šokiui reikia ne paskutinę minutę ir net ne paskutinę savaitę. Išmokyti šokio žmogų, kuris prieš tai nėra šokęs, nėra lengva užduotis. Tenka mokyti ne tik choreografijos, bet ir aiškinti kaip atlikti kiekvieną žingsnį. Pamokas pradėti reikėtų bent likus keliems mėnesiams iki vestuvių. Priešingu atveju gali likti per mažai laiko pasiruošimui. Pradėjus pamokas anksčiau, galima ne tik pasirinkti kiek sunkesnę choreografiją, bet ir mokytis neskubant ir ramiai.

Atsižvelgti reikėtų ir į tai, jog greičiausiai partneriams seksis skirtingai. Jei vienam sekasi gerai, o kitam sunkiau, tuomet reikėtų ieškoti sprendimo. Svarbu nesipykti ir nesirinkti lengvesnės choreografijos. Partneris, kuriam nesiseka šokti, gali tiesiog lankyti papildomas pamokas. Jei vis tiek partneriui nesiseka, tuomet galima pasirinkti kiek lengvesnę choreografiją.


Vestuvinio šokio pamoka 30 eur./val.

+ BONUSAI

  • Derinamas jums patogus individualių treniruočių laikas
  • Nemokamos konsultacijos muzikos, šokio stiliaus, aprangos klausimais

Susisiekite jau dabar, spauskite čia!

Jei turite klausimų ar tiesiog norite susipažinti, susisiekite jau dabar!

 Justina: +370 611 18348

[email protected]

Dalintis: