Ar niekada nešokę gali spėti pasiruošti vestuviniam šokiui? | UP Studija
 

Ar niekada nešokę gali spėti pasiruošti vestuviniam šokiui?

Turbūt nėra nieko gražiau kaip jaunavedžių šokis. Galima matyti įsimylėjusius žvilgsnius ir tobulai judančius kūnus. Visgi, pasiruošimas vestuviniam šokiui neretai tampa ne pačiu maloniausiu poros užsiėmimu. Vestuvinis šokis gali pareikalauti daug pastangų ir laiko, tačiau tikrai verta visą tai paaukoti dėl tobulos akimirkos ir gražių prisiminimų. Žmonės, kuriems teko mokytis šokti, net negalvoja apie tai, kada reikėtų pradėti ruoštis vestuviniam šokiui ar bus sunku. Tačiau tie, kurie su šokiais neturi nieko bendro, neretai labai nerimauja. Natūralu, jog žmonės jaudinasi, kad nepasiruoš vestuviniam šokiui arba bus per sunku mokytis, todėl teks vestuves švęsti be jaunavedžių šokio. Tokia baimė yra visiškai nepagrįsta. Profesionalus šokių mokytojas visada paruoš tokią choreografiją, kuri bus tinkama atėjusios poros pasiruošimo lygiui. Tačiau svarbu yra pradėti mokytis choreografijos kuo anksčiau. Deja, bet atėjus likus kelioms dienoms iki vestuvių, greičiausiai bus sunku paruošti porą, kuri nėra šokusi. Mokytis reikėtų pradėti tada, kada bus likę maždaug keli mėnesiai iki vestuvių. Tokiu atveju bus galima ramiai mokytis choreografiją, o vėliau tobulinti išmoktus žingsnius. Partneriai gali mokytis ne tik kartu, bet ir atskirai. Jei vienam sekasi geriau, o kitam kiek prasčiau, tuomet galima ateiti ir į individualias pamokas.

Mes Jums pateikiame kelis patarimus, kokiu būdu galima lengiau pasiruošti vestuviniam šokiui:

Pasirinkti ne tokį sudėtingą šokį. Vienas iš geriausių patarimų yra tiesiog pasirinkti paprastą šokį. Tai gali būti lėtas valsas pagal romantišką muziką. Nebūtinai rinktis greitą šokį, kuris paliks įspūdį svečiams. Rinktis reikėtų pagal savo sugebėjimus bei norus. Beje, itin svarbu yra rinktis atsižvelgiant į aprangą. Jei planuojama vilkėti ilgą suknelę, tuomet greičiausiai greito šokio rinktis nereikėtų.

Mokytis rimtai ir atidžiai. Dažnai pasitaiko, jog žmonės neįdeda pastangų mokantis. Tokiu atveju yra naivu tikėtis, jog bus išmoktas šokis. Norint sulaukti geriausių rezultatų vien į šokių pamokas ateiti neužtenka. Reikia įdėti pakankamai pastangų.

Bendrauti su mokytoja. Norint lengviau išmokti, reikėtų leisti mokytojui suprasti, ko Jūs tikitės ir kaip Jums sekasi. Jei šokis Jums per sudėtingas, tuomet reikėtų informuoti mokytoją. Nereikia laukti, kol mokytoja paklaus kaip sekasi mokytis. Jei nesiseka išmokti žingsnelių, reikėtų iš karto sakyti mokytojai ir paprašyti, jog juos dar kartą parodytų.

Repetuoti ne tik su partneriu, bet ir atskirai. Mokantis yra itin svarbu kuo geriau išmokti žingsnelius. Kartais yra naudinga tiesiog pasimokyti atskirus žingsnelius kiek lėčiau. Tai padės ne tik geriau įsiminti choreografiją, bet ir pagerinti techniką.

Vestuviniam šokiui pasiruošti gali kiekvienas, tačiau yra itin svarbu pradėti tai daryti kuo anksčiau. Reikėtų į šokių studiją ateiti likus keliems mėnesiams iki vestuvių. Tokiu atveju bus galima mokytis choreografijos, o vėliau tiesiog gerinti techniką.


Vestuvinio šokio pamoka 30 eur./val.

+ BONUSAI

  • Derinamas jums patogus individualių treniruočių laikas
  • Nemokamos konsultacijos muzikos, šokio stiliaus, aprangos klausimais

Susisiekite jau dabar, spauskite čia!

Jei turite klausimų ar tiesiog norite susipažinti, susisiekite jau dabar!

 Justina: +370 611 18348

[email protected]

Dalintis: