Ar šokėjai kur nors pasirodo viešai? | UP Studija
 

Ar šokėjai kur nors pasirodo viešai?

Turbūt būtų kiek nuobodu mokytis šokti žinant, jog neteks pademonstruoti savo gebėjimų. Šokėjams pasirodymai yra itin svarbūs, nes jų metu galima ne tik garsinti savo studijos vardą, bet ir laimėti prizus, taip pat smagiai praleisti laiką kartu su draugais bei susipažinti su naujais žmonėmis. Nėra tikslo mokytis choreografijų, jei nebus progos jų pademonstruoti. Mūsų studija nuolat dalyvauja įvairiose varžybose bei renginiuose. Dalyvauja ne tik pažengę mokiniai, kurie jau yra sukaupę didelę patirtį, bet ir tie, kurie neseniai pradėjo. Dalyvaujant varžybose galima gauti neįkainojamos patirties, taip pat vaikai tampa motyvuoti ir dar labiau stengiasi. Visgi, reikėtų atkreipti dėmesį, jog prievartos nėra. Pasitaiko, jog vaikai nori mokytis savo malonumui. Tokiu atveju vaikas gali lankyti pamokas, tačiau niekur nepasirodyti. Dalyvauti varžybose ir kituose pasirodymuose gali tik tie, kurie nori.

Pasitaiko, jog vaikai nenori dalyvauti varžybose, bijo pasirodyti viešai. Tokia baimė yra pagrįsta, tačiau ją reikėtų numalšinti. Varžybos turi itin daug privalumų, todėl kiekvienas vaikas turėtų bent kartą pabandyti jose pasirodyti. Keli iš daugelio varžybų privalumų:

Vienas iš didžiausių privalumų yra tas, jog pasirodymai varžybose dažniausiai vyksta grupėmis. Dėl to vaikai jaučiasi drąsiau, taip pat nėra konkurencijos tarpusavyje. Nelaimėjus vaikai gali paguosti vienas kitą, o laimėjus kartu džiaugtis pergale.

Šokėjai gali likti pastebėti. Neretai pasitaiko, jog po varžybų geriausi šokėjai sulaukia asmeninių pasiūlymų. Norint tapti šokėju yra svarbu, jog asmuo pasirodytų daugelyje vietų, jog liktų pastebėtas. Pasiūlymus galima gauti ir iš kitų studijų. Pamatę itin gerą šokėją, kita studija gali pasiūlyti lankyti pamokas pas juos.

Garsinama studija. Geri šokėjai garsina savo studijos vardą ir padaro ją labiau žinoma.

Neįkainojama patirtis. Varžybų metu gali tekti išmokti ir sužinoti dalykų, kurių nebus galimybės išmokti niekur kitur. Taip pat kiekvienos varžybos dažniausiai yra vienos už kitas įdomesnės, konkurencingesnės ir linksmesnės.

Yra išmokstama ne tik džiaugtis pergale, bet ir susitaikyti su nesėkmėmis. Itin svarbu yra mokėti pralaimėti. Šokėjai ne visada laimi pirmas vietas. Net ir geriausiems šokėjams tenka susitaikyti su pralaimėjimu ir oriai pasveikinti laimėjusius pirmą vietą.

Varžybose verta dalyvauti dar ir dėl to, jog visos akimirkos yra įamžinamos. Varžybos dažnai yra ne tik fotografuojamos, bet ir filmuojamos. Varžybos gali palikti labai daug prisiminimų.

Verta dalyvauti ne tik varžybose, bet ir įvairiuose renginiuose. Renginiai taip pat gali suteikti neįkainamos patirties.

Mūsų studija teikia galimybe kiekvienam šokėjui pasirodyti įvairiose varžybose bei renginiuose. Vaikai yra skatinami tai daryti, tačiau neverčiami. Jei vaikas turi scenos baimę, tuomet yra itin svarbu jo neversti, tačiau šiek tiek paskatinti. Pasirodoma yra grupėmis, todėl po kelių pasirodymų vaikai supranta, jog baimės būnant scenoje tikrai nereikia jausti, reikėtų tik atsipalaiduoti ir parodyti, ką studija juos išmokė.

Nieko nelauk ir registruokis šokių treniruotėms jau dabar!

Dalintis:
Tags:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,