Dancehall - naujas mūsų stilius + workshop | UP Studija
 

Dancehall – naujas mūsų stilius + workshop

Kviečiame visas merginas šokti Dancehall stiliumi!

 

Kas tas dancehall?

Dancehall – tai didžiulė muzikos ir šokių kultūra kilusi iš Jamaikos ir sparčiai populiarėjanti Europoje. Visi šio stiliaus judesiai yra sukurti jamaikiečių, tačiau jo suvažiuoja mokytis šokėjai iš viso pasaulio. Šis stilius Jamaikoje yra vakarėlių šokis, tik atkeliavęs į kitas pasaulio šalis dancehall pradėjo būti rodomas scenose, pasirodymuose. Dancehall turi tris mokyklas (old school, middle school, new school) ir kelis stilius – smooth (išreikšti švelnumą, emociją), female (atskleisti moteriškumą, stiprybę), gunsteps (išlieti energiją, agresiją). Kiekvienas judesys turi savo pavadinimą ir reikšmę. Kaune šis stilius dar visai šviežias, todėl kviečiame prisijungti mokytis ir kartu pažinti dancehall kultūrą!

Kalba trenerė Eglė

Manau, jog dancehall muzika išlaisvina tam tikrą šokėjo(-s) pusę. Vesdama female dancehall stengiuosi priminti kiekvienai merginai kokia ji, pirmiausia, yra stipri, graži ir vienintelė tokia kokia yra. Tai labai “empowering” stilius, kuris pulsuoja pasitikėjimu savimi, tą stengiuosi įdiegti kiekvienai. Pamokose paliečiame ir kitus dancehall stilius, tokius kaip smooth – jis yra be galo švelnus, jausmingas, taip pat stiprų ir kiek agresyvesnį gunsteps. Mano tikslas yra plėsti dancehall kultūrą ir parodyti, kad pirmiausia šokiai yra pramoga, kur ateini tobulėti dėl savęs.

Workshop su Lietuviška dancehall diva

Kadangi šis stilius yra visiškai naujas mūsų studijoje, kviečiame su juo susipažinti ne tik treniruočių metu, bet ir pastiprinti savo įgūdžius su dancehall diva Lietuvoje – Kristina Pališkyte!

Dancehall ir Twerk šokio kultūros atstovė Kristina Pališkytė trečiąkart šiemet atvyksta į Kauną! Jau vyksta registraciją į ATVIRĄ DVIGUBĄ Dancehall + Twerk seminarą rugsėjo 12 d.

Pildyk formą čia, pasikviesk draugių ar draugų, belaukiant padaryk dešimt pritūpimų ir tuoj vėl susimatom! KASKART BŪNA VIS GERIAU!

Laikas: Rugsėjo 12 d., 14 – 16 val. (renkamės 13:30 val.)
Vieta: UP Studija, Vytauto pr. 13, Kaunas
Kaina: 10 eu už vieną pamoką, 15 eu už abi.
N-14!
Kontaktai: fb: Kristina Pališkytė, 862836286, [email protected]

Dalintis: