Day Camp 2020 registracija jau prasidėjo! | UP Studija
 

Day Camp 2020 registracija jau prasidėjo!

DAY CAMP – tai vaikų vasaros dienos stovykla Kaune! Šią stovyklą organizuoja UP Studija ir pažada daug smagių veiklų, juoko ir džiugių vasaros prisiminimų. Čia kasdien šoksime, žaisime, sportuosime, mokysimės, dirbsime komandose, ugdysime kūrybiškumą ir linksmai leisime laiką!

dienos stovykla kaunas

Stovykla skirta visiems norintiems: ir pirmą kartą šokantiems ir pažengusiems šokėjams. Čia svarbiausia noras tobulėti ir aktyviai praleisti laiką!

Trenerės Justina, Gabrielė ir Eglė pažada – vaikų diena bus užpildyta galybę veiklų: šokiais, žaidimais, mankštomis, komandinėmis užduotimis, kūrybinėmis veiklomis, pramogomis už studijos ribų ir staigmenomis! Šokių pamokos lavins pagrindinius gatvės šokių judesius ir leis susipažinti su populiariausiais gatvės šokių stiliais: hip hop, house, locking, waacking ir daug kitų. Komandinės užduotys išmokys kovoti ne tik už save, bet ir už grupės narius, sukurs naujas draugystes ir pakurstys komandinę dvasią. Žaidimai ir mankštos išmatuos jūsų protinius ir fizinius gebėjimus, o kūrybinės veiklos leis atsiskleisti dar neatrastiems talentams.

Daugiau informacijos čia.

Dienos stovyklai būtina registracija tel. +37066228701 arba el. paštu [email protected]

Pamainose bus ne daugiau 15 žmonių, tad vietų skaičius RIBOTAS!

Dalintis: