Gatvės šokiai Kaune: išbandyk gatvės šokius UP Studijoje
 

Gatvės šokių pamokos UP Studijoje

 

 

Vaikų gatvės šokiai - UP Studija

 

Šiomis dienomis gatvės šokiai yra labai išpopuliarėję visame pasaulyje – Lietuvoje jų populiarumas auga taip pat. Gatvės šokiai yra maišomi su kitais stiliais vis labiau – taip gatvės šokiai atsiranda ir spektakliuose, filmuose, įvairiuose rimtuose pasirodymuose, ne tik gatvėse.

 

Mokytis gatvės šokių vaikai pradeda jau nuo 3 metų ir taip po truputį pajaučia įvairius gatvės šokių stilius. Prisiliečiant pradžioje prie visų po truputį, vaikai atranda, kas jiems labiau prie širdies ir toliau gali intensyviai tobulintis.

 

Mūsų šokių mokykloje gatvės šokiai nėra orientuoti vien tai, kad mokiniai ateitų į treniruotes, atbūtų ir bėgtų namo. Mūsų idėja yra, kad mes visi augtume ir tobulėtume kaip didelė šeima, todėl šokių varžybose mažiausieji būna kartu su vyriausiais bei nuolat treniruojasi su skirtingų lygių šokėjais – mes padedame vieni kitiems kaip tikri šeimos nariai. 

Gatvės šokių pasirodymai: mūsų mažiausiųjų ir vyriausiųjų grupės

Akimirkos iš šių metų UP Studijos sezono uždarymo šventės su daug pasirodymų, šypsenų ir neišdildomų atsiminimų:

Gatvės šokiai yra universalūs dar ir tuo, kad gali pasirinkti, kaip nori šokti: gali šokti vienas (solo), gali šokti dvejetu su draugu(-e) (duo), galima šokti mažoje komandoje iki 7 asmenų (small group), galima šokti komandoje iki 24 asm (formation), ir tada production, kur šoka didžioji dalis studijos šokėjų kartu (nuo 24 asm., gali būti ir virš 100).

 

Gatvės šokiai taip išpopuliarėjo ir ištobulėjo, kad juos galima aptikti įvairiuose TV šou projektuose ir grožėtis nuostabiais pasirodymais.

 

Kviečiame apsilankyti UP Studijoje ir išbandyti gatvės šokių pamokas asmeniškai – prisijunkite prie mūsų draugiško būrio!

Pirma treniruotė nemokama!