Hanza dienos prabėgo šokio ritmu su "Gamers City Battle" | UP Studija
 

Hanza dienos prabėgo šokio ritmu su “Gamers City Battle”

Hanza dienos ir Kauno miesto gimtadienis prabėgo gatvės šokio ritmu su “Gamers City Battle” gatvės šokių varžybomis. Penktadienį prasidėjęs Kauno gimtadienis ir Hanza dienos – tris dienas trukusi miesto šventė – leido kauniečiams džiaugtis daugybe įvairiausio tipo renginiais ir pramogomis. Kauno gimtadienyje skambėjo Lietuvos ir užsienio muzikos žvaigždžių koncertai, po atviru dangumi nusidriekė vakarėlių virtinė ir daug daug kitų spalvingų pramogų. Vienos iš jų – šokantys fontanai, įspūdingi fejerverkai ir autentiškumu žavintis irautentiškas Hanzos miestelis.

Šiemet Kaunas atgimė trimis skirtingais laikotarpiais – Hanzos laikų Kaunas, tarpukario Kaunas ir ateities Kaunas. Šventės dalyviai galėjo pasinerti į platų pramogų ir įvairių veiklų sūkurį, kuris įtraukė tiek pačius mažiausius, tiek pačius didžiausius miesto gyventojus ir svečius. Ypač daug gerų emocijų sukėlė finalinis renginio akcentas – sekmadienio vakarą garsiai nuskambėjęs Andriaus Mamontovo koncertas!

Šeštadienio popietę Kauno rotušės aikštę užvaldė “Gamers City Battle” gatvės šokių kovos. Jau antrus metus iš eilės, „Hanza“ dienų festivalio metu, geriausi Lietuvos ir užsienio šokėjai susirinko varžytis ne tik dėl prizų, bet ir dėl nugalėtojų vardo.
Varžybos susidėjo iš dviejų dalių – dieninės ir vakarinės. Dieninės dalies metu vyk0 vaikų ir jaunimo pasirodymų varžybos, o vakare – 2 prieš 2 „Allstyles“ gatvės šokių kovos bei profesionalų šou varžybos. Video iš vakare vykusių kovų rasite čia.

Varžybų rezultatus sprendė neeiliniai teisėjai, tikri savo srities profesionalai: Rusya iš Latvijos, Sheva iš Lenkijos ir Bboy Sky Chief iš Olandijos. Džiaugiamės, jog jie įvertino mūsų pasirodymus puikiai ir namo parsivežėm ne vieną apdovanojimą.

Džiaugiamės puikiais rezultatais “Gamers City Battle” vykusiose varžybose Kauno Rotušėje:
1 vt. UP Kickin Kidz
1 vt. UP Crew
2 vt. UP Mini Kids
3 vt. UP Moverz

Jei jus domina gatvės šokiai – registruokitės nemokamai treniruotei čia.

Visą 2018-2019 renginių, kuriuose dalyvavome, kalendorių rasite čia

Artėjančių renginių kalendorių rasite čia

Dalintis: