Ką galima veikti per mergvakarį? | UP Studija
 

Ką galima veikti per mergvakarį?

mergvakario idejos

Didžioji dalis moterų apie nieką kitą taip stipriai nesvajoja kaip apie darnią santuoką. Daugeliui moterų vestuvės yra itin svarbus įvykis, todėl jam yra skiriamas didelis biudžetas ir pasiruošimas. Moterims vis labiau tampa svarbu ne tik gražios ir iškilmingos vestuvės, bet ir mergvakaris. Kai kurios moterys teigia, jog būtent mergvakario metu yra atsisveikinama su nerūpestingu gyvenimu. Iš dalies tai yra tiesa. Po vestuvių dažniausiai žmonės kuria šeimą, o tuomet tenka rūpintis ne tik savimi, bet ir vyru bei vaikais. Mergvakariu dažniausiai rūpinasi ne pati nuotaka, o jos draugės. Štai keli patarimai, ką galima veikti mergvakario metu:

Linksmybės klube. Šis variantas gali tikti tikrai ne visoms moterims. Jei iki vestuvių moteris mėgo linksmintis klubuose, tuomet mergvakaris turėtų vykti būtent klube. Neretai moterys nevengia ne tik linksmintis, šokti, vartoti alkoholį, bet net ir samdyti vyrus, kurie galėtų pašokti ir jas palinksminti.

Vakarėlis sodyboje. Ne visos mėgsta linksmybes klubuose, todėl kai kurioms yra artimesnis kiek ramesnis variantas. Linksmybės gali būti rengiamos nebūtinai klube. Tai galima padaryti ramiai sodyboje, kurioje būtų visos artimos draugės.

Spa procedūros. Norinčioms kiek labiau pasilepinti vertėtų pasirinkti šį variantą. Mergvakario metu galima nebūtinai linksmintis. Prieš vestuves galima tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis procedūromis kartu su draugėmis.

Šokių pamokos. Vis dažnesniu pasirinkimu tampa šokių pamokos. Neretai moterys renkasi šį variantą ne tik tam, jog galėtų išmokti šokti, bet ir tam, kad galėtų tiesiog pasilinksminti. Šokių pamokas mergvakariui rengia nemažai šokių studijų, todėl netūrėtų būti sunku rasti vietą, kur būtų nenuobodu. Be to, šokių pamoka bus ne tik įdomi bei linksma, bet ir naudinga. Pamokoje išmoktus dalykus bus galima demonstruoti vestuvių metu ir prikaustyti kitų svečių dėmesį.

mergvakario istorija

Kelionė. Mergvakaris gali trukti nebūtinai vieną dieną. Galima pasiimti kelias laisvas dienas ir mergvakario metu leisti sau ne tik pramogauti, bet ir aplankyti kokią nors šalį ir patirti naujų įspūdžių. Kelionės metu galima ne tik aplankyti muziejų, bet ir vaikščioti po parduotuves ar net apsilankyti tos šalies klubuose ir pasilinksminti.

Kruizas. Kelionė nebūtinai turi būti į užsienį. Lietuvoje turime taip pat nemažai gražių vietų, kurias yra būtina aplankyti. Mergvakario metu galima pasirinkti pasiplaukiojimą Kauno mariose ar kitoje gražioje Lietuvos vietoje.

Pabėgimo kambarys. Vis dažnesniu pasirinkimu tampa pabėgimo kambariai. Toks pasirinkimas gali būti itin įdomus, taip pat ir linksmas.

mergvakario sokis

Būtina paminėti ir tai, jog mergvakaris turėtų būti nenuspėjamas ir įdomus. Būtent dėl to reikėtų rinktis kuo daugiau pramogų. Vakarėlis gali būti paskutinė stotelė, o iki to galima nuveikti dar daug dalykų, tokių kaip vyno degustacija, teminė fotosesija, pramogos vandens batutų parke, ekskursija po erotinių prekių parduotuvę ir taip toliau.

Tikėtina, jog Jūsų geriausia draugė vestuves turės tik vieną kartą gyvenime, todėl itin svarbu surengti mergvakarį, kurį ji ilgai prisimintų.


Mergvakario šokių pamoka

60 eur./val.

10 žmonių grupei (+5 eur. už kiekvieną papildomą žmogų)

+ BONUSAI

  • Derinamas jums patogus treniruotės laikas ir vieta
  • Nemokamos konsultacijos muzikos, šokio stiliaus klausimais
  • Šypsenų ir juoko garantija

Susisiekite jau dabar, spauskite čia!

Jei turite klausimų ar tiesiog norite susipažinti, susisiekite jau dabar!

 Justina: +370 611 18348

[email protected]

Dalintis:
Tags:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,