Ką veikia vaikai dienos stovyklos metu? | UP Studija
 

Ką veikia vaikai dienos stovyklos metu?

Vasaros stovykla kiekvienam vaikui atneša daug gerų prisiminimų. Retai nutinka taip, jog vaikas jaučiasi prastai stovykloje ir prašo, jog tėvai kuo greičiau jį pasiimtų. Dažniausiai vaikai puikiai tarpusavyje sutaria ir smagiai leidžia laiką kartu. Stovykloje vaikai dažniausiai praleidžia nuo 3 iki 7 dienų, priklausomai nuo pasirinkimo. Per ilgą laiką vaikai ne tik sutvirtina ryšį su esamais draugais, bet ir susibendrauja su kitais vaikais. Dienos stovyklos metu vaikai turi nemažai laisvo laiko, kurį gali praleisti bendraudami ar tiesiog ilsėdamasi. Tačiau itin didelė dalis laiko bus leidžiama pagal stovyklos sudarytą programą.

Kiekvieną rytą vaikai pradės nuo rytinės mankštos. Kiekvieną dieną vyks šokių pamokos. Taip pat vyks aktyvios pramoginės veiklos, komandinės užduotys, šokių kovos, sportinės varžybos, todėl tėvai gali būti užtikrinti, jog vaikai visą laiką bus fiziškai aktyvūs. Stovyklos metu vyks krikštynos, diskotekos, bus žiūrimi filmai. Vaikai leis laiką ne tik aktyviai, bet ir linksmai. Bus nemažai laiko, kada vaikai galės tiesiog ramiai leisti laiką ir ilsėtis. Tai padaryti yra itin svarbu. Juk vaikams atostogos yra skirtos ne tik tam, jog galėtų leisti laiką su draugais, bet ir poilsiui.

vaiku dienos stovykla
vaiku prieziura stovykloje

Itin svarbus yra tinkamas pasiruošimas stovyklai. Reikėtų pasiimti drabužių laisvalaikiui bei treniruotėms, taip pat ir maudymosi kostiumėlį bei rankšluostį. Nors stovykla vyksta vasaros metu, nereikėtų pamiršti pasiimti ne tik vėsių drabužių, bet ir šiltų. Jie gali būti reikalingi, nes vasaros metu sulaukiame ne tik šiltų, bet ir vėsių orų. Svarbu pasirūpinti higienos priemonėmis. Reikėtų nepamiršti dantų šepetėlio, pastos, šampūno, dušo žele ir panašiai. Tėvai turėtų pasirūpinti, jog vaikas turėtų apsaugos priemonių ne tik nuo saulės, bet ir nuo vabzdžių. Tai yra itin svarbu, nes vaikai nemažai laiko praleis gamtoje. Svarbu pasirūpinti gertuve. Itin svarbu palaikyti reikiamą skysčių balansą organizme, tuo labiau, jei yra užsiimama aktyvia veikla vasaros metu. Vaikai gali pasiimti kamuolį, skraidančią lėkštę ar kitus lauko žaidimus. Nors vaikams bus teikiamas maitinimas 5 kartus per dieną, galima įsidėti ir savo maisto. Tai galėtų būti užkandžiai ar gazuoti gėrimai. Tačiau yra itin svarbu neleisti vaikui įsidėti per daug užkandžių, nes tuomet vaikas gali nenorėti sveiko maisto, kuris yra teikiamas stovykloje. Jei vaikas turi alergijų ar netoleruoja tam tikro maisto, būtina informuoti iš anksto. Dažnai tėvai domisi ar reikia vaikui pasirūpinti patalyne. Kambariuose yra patalynės, tačiau esant poreikiui galima turėti savo. Itin svarbu, jog tėvai padėtų susidėti vaikui daiktus kelionei. Nors didžioji dalis moksleivių yra savarankiški ir gali tai padaryti patys, gali būti, jog tam tikrus dalykus vaikas pamirš arba pagalvos tik tada, kada jau bus stovykloje.

Daugiau informacijos apie Day Camp 2021 jau netrukus! Užpildykite registracijos formą ir pirmieji gaukite visą informaciją apie dienos stovyklą!

Dalintis:
Tags:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,