Kada pradėti organizuoti mergvakarį? | UP Studija
 

Kada pradėti organizuoti mergvakarį?

Planuojant vestuves nemažai rūpesčių turi ne tik nuotaka, bet ir jos draugės. Joms tenka ne tik galvoti, kaip pasipuošti per vestuves bei ką padovanoti jauniesiems, bet ir planuoti mergvakarį. Turbūt visos draugės nori, jog nuotaka turėtų patį geriausią mergvakarį ir jį prisimintų ilgai. Norint, jog mergvakaris būtų įsimintinas, reikėtų jį pradėti organizuoti kuo anksčiau. Nors iš pažiūros mergvakario organizavimas gali pasirodyti lengvas darbas, taip tikrai nėra. Mergvakario planavimas gali būti sunkus darbas, nes moterų nuomonė gali išsiskirti, gali tekti didinti biudžetą ir taip toliau. Nesklandumų pasitaikyti gali įvairių. Visgi, per anksti planuoti taip pat nereikėtų. Akivaizdu, jog nereikėtų rezervuoti paslaugų prieš pusmetį, nes gali būti pakeisti vestuvių data, taip pat gali pasikeisti planai.

mergvakaris kaune

Norint, jog mergvakaris vyktų sklandžiai ir nebūtų jokių nesusipratimų, reikėtų ne tik išsirinkti pramogą, bet ir rezervuoti. Kai kurias pramogas yra privaloma rezervuoti iš anksto, tačiau kai kur galima tiesiog apsilankyti ir tikėtis, jog vieta nebus užimta. Toks variantas yra itin rizikingas ir gali sugadinti ne tik likusius vakaro planus, bet ir nuotaiką. Reikėtų ne tik rezervuoti, bet geriausiu atveju apsilankyti pasirinktoje vietoje. Nebūtina išbandyti pramogų, tačiau reikėtų bent apsilankyti toje vietoje ir nuspręsti ar tai tikrai bus tinkama mergvakariui. Rezervuoti geriausia prieš mėnesį. Tokiu atveju bus galima gauti norimą dieną, taip pat neteks galvoti apie tai, jog gal teks keisti datą. Visgi, kai kurias pramogas gali tekti rezervuoti anksčiau. Jei yra pasirenkama paslauga ar pramoga, kuri yra itin paklausi, tuomet reikėtų vietą rezervuoti dar anksčiau.

mergvakario istorija

Organizuojant mergvakarį reikėtų suprasti, jog vien suplanuoti ir rezervuoti neužtenka. Deja, bet ne visi yra atsakingi ir gerbia klientus. Gali būti, jog rezervacija buvo atšaukta, tačiau Jūs nebuvote informuota, gali būti, jog rezervacija nebuvo patvirtinta ir panašiai. Dėl to reikėtų susisiekti maždaug savaitę prieš mergvakarį. Jei iškilo nesklandumų, tuomet turėsite savaitę laiko, jog rastumėte kitą vietą, kur galėtumėte praleisti laiką. Yra patartina palikti užstatą, tokiu atveju rezervacija negali būti atšaukta ar perkelta be Jūsų sutikimo.

mergvakario idejos

Organizuojant mergvakarį reikėtų atsižvelgti į šiuos dalykus:

Pradėti organizuoti reikėtų bent prieš mėnesį, jog visos norimos pramogos ir paslaugos būtų pasiekiamos norimą dieną.

Būtina užrezervuoti paslaugas, pramogas, vietą kavinėje. Priešingu atveju greičiausiai mergvakaris nevyks sklandžiai. Patartina palikti užstatą.

Reikėtų pasitikslinti ar rezervacija yra neatšaukta. Tai daryti reikėtų maždaug likus savaitei iki mergvakario.

Visada turėti atsarginį variantą. Jei kiltų nesklandumų, reikėtų turėti kitą variantą. Reikėtų atsižvelgti, jog reikėtų turėti ne tik atsarginių planų, bet ir santaupų. Gali būti, jog nebūsite informuotos apie papildomus mokesčius iš anksto, todėl yra būtina turėti didesnę sumą nei buvo sutarta.


Mergvakario šokių pamoka

60 eur./val.

10 žmonių grupei (+5 eur. už kiekvieną papildomą žmogų)

+ BONUSAI

  • Derinamas jums patogus treniruotės laikas ir vieta
  • Nemokamos konsultacijos muzikos, šokio stiliaus klausimais
  • Šypsenų ir juoko garantija

Susisiekite jau dabar, spauskite čia!

Jei turite klausimų ar tiesiog norite susipažinti, susisiekite jau dabar!

 Justina: +370 611 18348

[email protected]

Dalintis:
Tags:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,