Kada pradėti ruoštis vestuviniam šokiui? | UP Studija
 

Kada pradėti ruoštis vestuviniam šokiui?

Dažniausiai vestuvės dviejų žmonių gyvenime įvyksta tik vieną kartą. Todėl neretai tiek moteriai, tiek vyrui yra itin svarbu idealiai joms pasiruošti. Vestuvėms dažnai būna skirtas nemažas biudžetas ir jų planavimas prasideda likus mažiausiai pusmečiui iki vestuvių. Vienas svarbiausių momentų vestuvėse yra jaunavedžių šokis. Daugelis porų supranta, jog ruoštis reikėtų ne paskutinę minutę, tačiau vis tiek nežino prieš kiek laiko reikėtų pradėti mokytis ir kur kreiptis. Išmokti galima ir patiems. Šiais laikais internete yra nemažai pamokų, todėl galima mokytis ir savarankiškai. Visgi, toks pasirinkimas gali būti itin rizikingas. Geriausia yra kreiptis į šokių studiją. Kiekvienas pradeda ruoštis vestuviniam šokiui individualiai. Vieni pamokas lankyti pradeda vos tik pradėjus planuoti vestuves, kiti palaukia, kol liks keli mėnesiai iki vestuvių, dar kiti kreipiasi likus kelioms savaitėms iki vestuvių. Atsižvelgti reikėtų į tai, jog svarbu yra ne tik išmokti choreografiją, bet ir ją atlikti kuo geriau. Tai reiškia, jog teks ne tik išmokti šokti, bet ir nuolat jį repetuoti, jog nekiltų nesklandumų vestuvių metu. Patartina pradėti mokytis likus porai mėnesių iki vestuvių. Tokiu atveju tiek moteris, tiek vyras galės ne tik išmokti choreografiją, bet ir turės pakankamai laiko, jog repetuotų šokį.

Ar rinktis sudėtingą šokį?

Neretai jaunavedžiai nori nustebinti svečius ir pasirenka kuo įdomesnį šokį. Visgi, įdomesnis nebūtinai turi būti sudėtingesnis. Patartina yra nesirinkti itin sudėtingo šokio, jei prieš tai neteko šokti. Sudėtingą šokį gali būti ne tik sunkiau išmokti, bet ir atlikti vestuvių metu. Jei šokis bus sudėtingas, tuomet kils jaudulys ir gali būti, jog neteks pasimėgauti šokiu. Jaunavedžių šokis yra skirtas ne svečiams, o jaunavedžiams. Todėl yra itin svarbu pasirinkti choreografiją, kurią bus malonu atlikti.

Galimos ir nuotolinės pamokos

Pasitaiko, jog jaunavedžiai nenoriai eina į šokių pamokas. Tokiu atveju galima tiesiog rinktis nuotolines pamokas. Galima rinktis ne tik gyvas pamokas nuotoliniu būdu, bet ir filmuotą medžiagą. Toks pasirinkimas puikiai tiks tiems, kurie nenori ar neturi laiko lankyti pamokų. Nuotoliniu būdu mokytis gali būti kiek sunkiau, nes mokytojas nebus visada šalia. Dar vienas nuotolinio mokymo trūkumas yra tas, jog greičiausiai nebus galima koreguoti choreografijos pagal jaunavedžių norus. Visgi, nuotoliniu būdu mokytis renkasi vis daugiau porų ir dažnai toks pasirinkimas pasiteisina.

vestuviniai sokiai

Ar vestuvinis šokis yra būtinas?

Vestuvinis šokis yra itin graži tradicija, kuri gyvuoja jau daugelį metų. Visgi, tai nėra būtina. Pasitaiko, jog poros nemoka šokti, todėl net nebando išmokti ir atsisako atlikti vestuvinį šokį. Kiekvieno pasirinkimas, tačiau vestuvinis šokis gali ne tik sužavėti svečius, bet ir išlikti itin geru prisiminimu. Vestuvinis šokis neretai yra gražiausia vestuvių dalis, todėl tikrai verta pasimokyti ir nustebinti svečius.


Vestuvinio šokio pamoka 30 eur./val.

+ BONUSAI

  • Derinamas jums patogus individualių treniruočių laikas
  • Nemokamos konsultacijos muzikos, šokio stiliaus, aprangos klausimais

Susisiekite jau dabar, spauskite čia!

Jei turite klausimų ar tiesiog norite susipažinti, susisiekite jau dabar!

 Justina: +370 611 18348

[email protected]

Dalintis: