Kada vyksta dienos stovykla? | UP Studija
 

Kada vyksta dienos stovykla?

Artėjant vasarai tėvai pradeda galvoti, ką jų vaikai veiks vasaros metu. Reikia pripažinti, jog Lietuvoje vasaros atostogos yra iš tiesų itin ilgos. Tėvai dažniausiai vasarą dirba, todėl negali skirti pakankamai laiko ir dėmesio savo vaikams. Dėl to tenka ieškoti kitų būdų, kad vasara vaikams būtų įsimintina ir linksma. Vienas dažniausių pasirinkimų yra vasaros stovyklos. Jos gali būti įvairios, pasirinkti galima tiek dienos stovyklą, kuri vyksta tik dienos metu, tiek stovyklą, kurioje vaikas galėtų praleisti visą parą. Dažniausiai tokios stovyklos trunka visą vasarą, todėl vaikas gali praleisti laiką net keliose stovykloje, jei tik pats to nori ir tėvai gali tai sau leisti finansiškai.

up sokiu stovyklos joniniu vakaras

Stovyklų grafikas:

2020 metų vasaros stovykla prasideda birželio 28 dieną. Tai stovykla su nakvyne. Jos metu vaikai bus kokybiškai apgyvendinami ir maitinami. Gyventi tektų po 4, kiekviename kambaryje yra atskiras dušas. Maitinimas vyksta 5 kartus per dieną. Stovykla vyksta iki liepos 4 dienos. Tačiau visas dienas būti nėra būtinybės. Galima pasirinkti ir mažesnį dienų skaičių.

Toliau seka dienos stovyklos. Jos vyksta liepos 13-17, liepos 20-24 bei liepos 27-31. Dienos stovykla vyksta nuo 8 valandos iki 17 valandos. Tad vaikas praleis stovykloje panašiai laiko kaip ir praleidžia mokykloje. Tokia stovykla turi nemažai privalumų. Pradėti reikėtų nuo to, jog vaikas visą laiką praleidžia turiningai ir linksmai. Dieną žaidžia, šoka ir ilsisi su draugais, o vakarus gali praleisti su tėvais, kurie jau baigė darbus ir gali skirti visą laiką savo vaikams.

Stovykla gali būti itin geras pasirinkimas ne tik esamiems šokėjams, bet ir tiems, kurie norėtų išmokti šokti. Pamokose bus mokomasi hip hop, house, locking, waacking ir kitų gatvės šokių. Gatvės šokiai nėra pakankamai sudėtingi, todėl jų mokytis pradėti galima bet kokiame amžiuje ir netrukus pasivyti kitus savo amžiaus vaikus ar paauglius.

zaidimai up sokiu stovykla 2019

Kaip pasiruošti stovyklai?

Pirmą kartą gali būti kiek sunku tinkamai susiruošti stovyklai. Pasirinkus dienos stovyklą gali būti kiek lengviau, nes užmiršus tam tikrus drabužius ar kremą, jį galima pasiimti kitą dieną. Ruošiantis stovyklai su nakvyne reikėtų būti kiek atidesniems.

Ruošiantis stovyklai yra svarbiausia pasirinkti tinkamus drabužius, avalynę. Netinkama apranga gali neleisti ne tik laisvai šokti, bet ir versti jautis nepatogiai poilsio metu. Dėl to reikėtų rinktis tik tuo drabužius, kuriuos jau teko dėvėti ir jie nekelia jokių nepatogumų. Itin svarbu yra pasirūpinti kremu nuo saulės bei vabzdžių. Tiek dienos stovyklos metu, tiek stovyklos su nakvyne metu didžioji dalis laiko bus praleidžiama lauke. Dėl šios priežasties yra itin svarbu pasirūpinti savo oda. Rūpintis reikėtų ir organizmu. Svarbu pasiimti gertuvę, jog būtų galima palaikyti skysčių balansą organizme.

Daugiau informacijos apie Day Camp 2021 jau netrukus! Užpildykite registracijos formą ir pirmieji gaukite visą informaciją apie dienos stovyklą!

Dalintis:
Tags:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,