Kalėdinė dovana šokėjams: tarptautinis #UPschool seminaras! | UP Studija
 

Kalėdinė dovana šokėjams: tarptautinis #UPschool seminaras!

up school seminaras su p-soul

Kalėdinės dovanos

Mūsų komanda be galo džiaugiasi galėdama pranešti, jog mūsų studijos šokėjams Kalėdos atėjo ankščiau!:) Studijos nykštukai smagiai darbavosi, tam, kad šiandien galėtu jus nudžiuginti puikia Kalėdine dovana. Didžiasias metų šventes, kurių taip laukėme, galėsime pasitikti su UP Studijos šeima – dalyvaudami tarptautiniame #UPschool workshop’e. O, kad šis seminaras būtų dar labiau ypatingas – jį veda visame pasaulyje žinomas gatvės šokėjas P-Soul iš Vokietijos! To dar niekada nebuvo #UPschool istorijoje, tad mes seminaro laukiame ne ką mažiau, nei jūs!

Šiek tiek apie P-Soul

Gimęs ir užaugęs Vokietijoje, netoli Frankfurto. 2006 metais sukūrė komandą 1st Cut, kuri sėkmingai dalyvavo įvairiuose gatvės šokių varžybose visame pasaulyje. Garsiausi komandos laimėjimai: Battle of The Year Madagascar, Juste Debout Korea, du kartus Best Show Latvia, German Dance Delight 2-a vieta, Esprit Du Cercle Swiss. P-Soul taip pat įkūrė savo šokių studiją „1st Cut Urban Dance Base“ 2020 Spalį. Be to, šokėjas keliauja į turus ir kuria choreografijas pasaulinio garso Vokiečių grupei „Seeed”.

P-Soul apie workshop’ą

“Ši pamoka yra sukurta pagal šio meto aplinkybes: socialinį atstumą, mažas erdves, bet tuo pačiu ir daugiau dvasios. Didžioji dalis pamokos bus skirta technikoms, tokioms kaip greičio kontrolė, tutting ir threads. Taip pat norėsiu mokiniams duoti kelis motyvuojančius patarimus, kaip išlikti kūribingais ir augti šiais sunkiais laikais”.

Pagrindinė informacija

Kur? ONLINE, Zoom platformoje (prisijungimus gausite uždarose komandų grupėse)
Kada? Gruodžio 19 d. 13:00 val.
Trukmė? 1:30 val.
Seminaro tipas? OPEN visiems nuo 8 metų . ANGLŲ KALBA (EN)
Kaina? Studijos nariams, turintiems šio mėnesio abonementus – nemokama. Kitiems šokėjams kaina 5 eur.
Kaip registruotis? Turintiems šio mėnesio abonementus, studijos nariams registracijos nereikia. Kitiems šokėjams būtina registruotis el. paštu [email protected] arba žinute UP Studijos Facebook puslapyje.
Kilus klausimams, kreipkitės: +37061118348, +37066228701, [email protected]
Dalintis: