Kam reikalinga dienos stovykla? | UP Studija
 

Kam reikalinga dienos stovykla?

Vasaros metu vaikai turi itin ilgas atostogas. Dažnai pasitaiko, jog vaikai yra per maži, jog namie visą praleistų vieni, todėl dirbantys tėvai vaikus vasarą palieka seneliams. Nors seneliai neretai su anūkais būna itin artimi, vaikai vis tiek ilgisi tėvų ir draugų, todėl nenoriai važiuoja. Kitas pasirinkimas yra stovyklos. Stovykla vaikui gali būti itin naudinga dėl daugelio priežasčių. Pradėti reikėtų nuo to, jog vaikas visą dieną turi veiklos. Vaikams yra labai svarbu būti užsiėmusiems. Jei vaikas nuo pat vaikystės turės daug veiklos, yra didelė tikimybė, jog ir suaugęs jis nebus tingus ir gyvenime daug pasieks. Kitas privalumas yra tas, jog vaikas visą laiką bus tarp savo amžiaus žmonių, todėl yra didelė tikimybė, jog susiras naujų draugų ir praleis turiningai laiką. Visgi, ne visi tėvai nori išleisti savo vaikus į stovyklas. Dažnai tėvai ne tik bijo atiduoti vaiką į svetimas rankas, bet ir negali sau to leisti, nes tai yra brangu. Dažnai stovyklų kainos siekia itin dideles sumas, kurios siekia gerokai daugiau nei keli šimtai eurų. Jei tėvams nepavyko sutaupyti tokios sumos iki vasaros pradžios, tuomet greičiausiai teks ieškoti kito sprendimo. Geriausias sprendimas yra dienos stovykla. Tokia stovykla yra itin naudinga, nes ji kainuoja nebrangiai, tačiau užima vaikus visą dieną. Stovykloje vaikai praleidžia visą dieną, o vakare grįžta į savo namus.

vaiku dienos stovykla

Ką galima veikti dienos stovykloje?

Veikla, kuria užsiima dienos stovykloje, priklauso nuo to, kokią stovyklą vaikas pasirinks. Jei tai bus sporto stovykla, tuomet greičiausiai vaikui teks nuolat užsiimti fizine veikla, jei šokių stovykla, tuomet bus rengiamos šokių kovos bei bus galima mokytis šokti. Stovyklos gali būti ir susijusios su muzika, mokslais ir taip toliau. Yra įvairus pasirinkimas, todėl itin svarbu, jog būtų pasirinkta pagal tai, kas tinka vaikui. Dažniausiai stovyklose yra žaidžiama, mokomasi ir tiesiog smagiai leidžiamas laikas.

vaiku prieziura stovykloje

Kokio amžiaus vaikai gali rinktis dienos stovyklą?

Pasirinkus dienos stovyklą yra itin svarbu atsižvelgti į tai, kokio amžiaus vaikai yra priimami. Dažniausiai yra kelios grupės, todėl itin svarbu yra pasirinkti grupę, kuri būtų tinkama Jūsų vaikui pagal amžių. Dažniausiai į dienos stovyklas yra priimami moksleiviai. Vaikams turėtų būti 7-16 metų. Žinoma, greičiausiai stovykla priimtų ir 17-18 metų paauglius, tačiau tokio amžiaus žmonėms gali būti svarbiau ruoštis būsimiems egzaminams.

sokiu pamokos renginiuose

Ar dienos stovyklose yra teikiamas maitinimas?

Išleidžiant vaiką į stovyklą yra itin svarbu žinoti, jog juo bus tinkamai pasirūpinta. Itin svarbu, jog vaikas ne tik laiką praleistų smagiai ir turiningai, bet vaikams svarbu nuolat būtų pamaitintiems ir turėtų pakankamai skysčių, ypač šiltuoju metų laiku. Dienos stovyklose yra teikiamas maitinimas. Maitinimo kokybė priklauso nuo stovyklos organizatorių. Tačiau yra itin svarbu informuoti, jei vaikas turi alergijų ar netoleruoja tam tikrų produktų.

Daugiau informacijos apie Day Camp 2021 jau netrukus! Užpildykite registracijos formą ir pirmieji gaukite visą informaciją apie dienos stovyklą!

Dalintis:
Tags:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,