Kas geriau - valsas, ar salsa/bachata? | UP Studija
 

Kas geriau – valsas, ar salsa/bachata?

Vestuvinio šokio pasiruošimas daugeliui porų yra tikras įššūkis. Dažnai pasitaiko, jog poros iki tol nėra šokę. Tokiu atveju sužadėtiniai dažnai nerimauja, jog nespės arba nesugebės pasiruošti vestuviniam šokiui. Svarbiausia yra pradėti mokytis ne per vėlai, tuomet neturėtų kilti nesklandumų. Pradedant mokytis tenka priimti vieną svarbiausių sprendimų, kas lemia tolimesnį vestuvinio šokio pasiruošimą. Tenka išsirinkti šokių stilių. Dažnai žmonės ateina jau nusprendę, ko maždaug nori. Jei taip nėra, tuomet visada gali patarti mokytoja. Daugeliui gali pasirodyti, jog valsas tiks puikiai tiems, kurie nemoka šokti, o salsa pažengusiems. Toks požiūris yra klaidingas. Salsą gali išmokti ir tie, kurie iki tol nešoko. O ir valso choreografija gali būti pakankamai sudėtinga ir puikiai tinkanti ne tik mėgėjams, bet ir profesionalams. Rinktis reikėtų atsižvelgiant į tai, kas patinka ir drabužius. Jei moteris tekės su ilga tortine suknele, tuomet sunku būtų įsivaizduoti, jog ji šoks salsą. Greičiausiai tai nebūtų patogu ir būtų itin didelė rizika, jog porai trukdys suknelė ir sugadins šokį. Svarbu yra pasirinkti tai, kas bus malonu. Jei pora yra ritminga ir patinka judinti klubus, tuomet reikėtų rinktis salsą, jei pora yra romantiška ir patinka lėti šokiai, tuomet puikiai tiks valsas.

Kada pradėti mokytis šokti?

Kiekviena pora turėtų atsižvelgti į tai, kokio sunkumo šokio norės bei reikėtų atkreipti dėmesį į dabartinį pasiruošimo lygį. Jei pora turi nemažai patirties šokiuose, tuomet jiems reikės mažiau laiko nei tiems, kurie nemoka šokti. Pirmą pamoką geriausia turėti dar likus keliems mėnesiams iki vestuvių. Tuomet galima matyti visą situaciją. Jei mokytis eina lengvai, tuomet galima lankyti kiek rečiau pamokas. Jei sunku išmokti šokį, tuomet reikėtų lankytis kiek dažniau. Svarbu suprasti, jog mokytis gali tekti ne tik studijoje, bet ir namie. Gali būti, jog teks pasimokyti ne tik su partneriu, bet ir atskirai. Svarbu iš anksto suprasti, jog greičiausiai vienam mokytis bus lengviau, kitam sunkiau. Nereikėtų pykti ant partnerio, jei jam kas nors neišeina. Svarbu yra ne tik pasiruošti vestuviniam šokiui, bet ir gerai praleisti kartu laiką mokantis.

Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, jog mokytis galima ne tik studijoje, bet ir nuotoliniu būdu. Galima iš pradžių rinktis pamokas studijoje, o vėliau nuotoliniu būdu arba atvirkščiai. Itin svarbu yra, jog rastumėte kuo daugiau laiko vestuvinio šokio pasiruošimui. Ne iki galo išmokta choreografija gali būti pamiršta šokio metu. Taip neretai nutinka dėl jaudulio. Todėl itin svarbu yra, jog choreografija būtų išmokta iki galo. Jei yra judesių, kuriuos sunku atlikti, o iki vestuvių yra likusios vos kelios dienos, tuomet nereikėtų rizikuoti. Geriau juos pakeisti paprastais judesiais, kurie jau yra išmokti.


Vestuvinio šokio pamoka 30 eur./val.

+ BONUSAI

  • Derinamas jums patogus individualių treniruočių laikas
  • Nemokamos konsultacijos muzikos, šokio stiliaus, aprangos klausimais

Susisiekite jau dabar, spauskite čia!

Jei turite klausimų ar tiesiog norite susipažinti, susisiekite jau dabar!

 Justina: +370 611 18348

[email protected]

Dalintis: