Kauno miesto mugė stebino gatvės šokiais | UP Studija
 

Kauno miesto mugė stebino gatvės šokiais

Simbolinė pavasario pasitikimo šventė – Kauno miesto mugė.  Balandžio 12-14 dienomis, naujai suremontuotoje Laisvės alėjoje ir Nepriklausomybės aikštėje prie Soboro vyko tradicinė pavasario mugė. Šiemet mugėje susirinko menininkai, amatininkai, tautodailininkai, kulinarinio paveldo puoselėtojai ir patys kūrybingiausi Lietuvos ir užsieninio atstovai kurie pristatė savo gaminius ir kūrinius.
Tris dienas nenutrūkstančioje renginių programoje, jaunimo ir vaikų grupių pasirodymuose, senjorų kolektyvų koncertuose ir kitose lankytojus džiuginančiose veiklose dalyvavo ir mūsų “UP” studijos komanda.
Vaikų laukė jiems specialiai sukurta žaidimų erdvė su aktyviomis pramogomis. Šventės sukūryje vyko įvairiausių demonstracinių ir edukacinių veiklų ir net rekordų siekimo renginiai. Buvo siekiama dužiausio plovo katilo virimo rekordo – daugiau nei 200 kg. sveriančio patiekalo.

Apsilankius Pavasario mugėje svečiai turėjo galimybę įsigyti puikių dirbinių ir patiekalų ateinančių Šv. Velykų stalui ir namų aplinkai papuošti. Menininkai, juvelyrai, drabužių dizaineriai pristatė savo sukurtus papuošalus, drabužius ir gaminius. Kaip visad mugėje buvo gausu ir užsienio svečių, iš kaimyninių valstybių ir tolimesnių kraštų, kurių gaminiai ir patiekalai nudžiugino ne vieną.
Organizatoriai pranašavo puikų orą ir gerą nuotaiką.

Kauno miesto mugė pakvietė pasirodyti tris mūsų šokėjų komandas: “UP Kicking kidz“, “UP Kids” ir “UP Crew“. Visi žiūrovai buvo nustebinti neįprastu ir šiuolaikišku mugės pasirodymu – gatvės šokiais, tačiau tuo pačiu minia buvo sužavėta šokėjų pasiruošimu ir puikiai atidirbta šokio technika. Mūsų šokėjai pelnė gausias ovacijas ir žiūrovų simpatijas, tad labai labai laukia ateinančios Kauno mugės ir pasirodymo joje!

Jei jus domina gatvės šokiai – registruokitės nemokamai treniruotei čia.

Visą 2018-2019 renginių, kuriuose dalyvavome, kalendorių rasite čia

Artėjančių renginių kalendorių rasite čia

Taip pat skaitykite

Dalintis: