Kiek kainuoja dienos stovykla? | UP Studija
 

Kiek kainuoja dienos stovykla?

Vasaros metu tėvai vis dažniau renkasi stovyklas. Vaikų atostogos yra itin ilgos, todėl tėvams dažnai yra sunku vaikais pasirūpinti. Tėvai dirba, o vaikai turi visą laisvą dieną. Itin maži vaikai negali būti vieni, todėl reikia nuolat galvoti, kur juos palikti, jog būtų saugūs ir būtų gerai jais pasirūpinta. Stovykla yra vienas geriausių variantų. Tiesa, ne visiems stovyklos yra lengvai pasiekiamos, nes už jas tenka mokėti. Turint daugiau nei vieną vaiką, suma gali susidaryti nemaža. Stovyklos kaina priklauso nuo pasirinktų dienų skaičiaus, taip pat stovykla gali būti tiek dienos metu, tiek dienos ir nakties metu.

sokiu pamokos renginiuose

Stovyklų kainos

4 dienų dienos stovykla gali kainuoti 120 eurų vienam vaikui. Į kainą įskaičiuotas ir maistas, ir visi kiti vaikui būtini dalykai. Reikėtų atsižvelgti, jog dienos stovykla vyksta tik dienos metu, todėl reikės pasirūpinti vaiko kelione. Jei dienos stovykla vyksta tame pačiame mieste, tuomet sunkumų neturėtų kilti.

7 dienų stovyklos kaina siekia 250 eurų. Tokioje stovykloje bus leidžiamos ne tik dienos, bet ir naktys kartu su draugais. Stovykloje bus suteiktos geros gyvenimo sąlygos. Bus keturviečiai kambariai, kiekviename iš jų bus vonios kambarys.

Jei savaitė yra per ilgai, tuomet galima rinktis ir mažesnį dienų skaičių. Galima stovykloje praleisti nuo 3 dienų. Jų kaina siektų vos 120 eurų.

vaiku dienos stovykla

Svarbu žinoti:

Vietų skaičius yra ribotas, todėl vietą reikia rezervuoti. Rezervuojant tenka palikti 30-70 eurų užstatą, kuris nėra grąžinamas, jei yra atsisakoma vykti į stovyklą. Užstato dydis priklauso nuo pasirinktos stovyklos ir jos kainos.

Galimos akcijos. Stovykla kainuos pigiau tiems, kurie į stovyklą eis kartu su draugais ar su giminaičiais.

Ne vienam gali pasirodyti, jog 7 dienos yra itin daug. Užimti vaikus tiek laiko ir išlaikyti jų susidomėjimą gali būti itin nelengva. Tačiau mūsų rengiama programa gali sudominti visus net ir ilgesniam laikui:

  • Yra rengiamos rytinės mankštos;
  • Kasdien vyksta šokių pamokos;
  • Kviestiniai žinomi treneriai;
  • Poilsis ramioje vietoje;
  • Vyksta aktyvios pramoginės veiklos;
  • Komandinės užduotys;
  • Krikštynos, šokių kovos, sportinės varžybos;
  • Filmų peržiūros;
  • Diskotekos ir taip toliau.
vaiku prieziura stovykloje

Svarbu žinoti ir tai, jog vaikais yra tinkamai pasirūpinama. Vaikai maitinami net 5 kartus per dieną. Svarbu informuoti, jei vaikas yra alergiškas ar netoleruoja tam tikrų maisto produktų.

Ką pasiimti į stovyklą?

Ruošiantis keliauti į stovyklą yra itin svarbu tinkamai pasiruošti. Pasiimti reikėtų drabužius tiek laisvalaikiui, tiek treniruotėms, higienos priemones, apsaugą nuo saulės, maudymosi kostiumėlį, rankšluostį, gertuvę, pinigų smulkioms išlaidoms, jei bus poreikis ką nors nusipirkti, pasiimti galima ir lauko bei stalo žaidimų, nes bus suteikta nemažai laisvo laiko, kurį vaikai galės praleisti pagal savo norus ir poreikius.

Daugiau informacijos apie Day Camp 2021 jau netrukus! Užpildykite registracijos formą ir pirmieji gaukite visą informaciją apie dienos stovyklą!

Dalintis:
Tags:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,