Kiek kainuoja mergvakaris? | UP Studija
 

Kiek kainuoja mergvakaris?

Dažnai moterys planuoti savo vestuves pradeda dar vaikystėje. Taip jau yra, jog itin didelė dalis moterų svajoja apie tobulą vyrą ir santuoką. Visgi, net ir planuojant vestuves nuo pat vaikystės, vis tiek rengti vestuves nėra lengva. Taip yra dėl to, nes tenka ne tik sukti galvą kaip tilpti į suplanuotą biudžetą, bet ir ieškoti, kur surengti šventę, rasti gerą kulinarą, muzikantus ir taip toliau. Planuojant vestuves moteriai tenka nemažai darbų, todėl mergvakariu pasirūpina dažniausiai nuotakos draugės. Nors iš pažiūros gali pasirodyti, jog nėra sunku surengti mergvakarį, realybė yra kiek kitokia. Neretai rengiant mergvakarį tenka atsisakyti nemažai idėjų vien dėl to, jog tai yra per brangu. Nuotaka neskiria biudžeto mergvakariui, draugės jį rengia, skirdamos turimas santaupas, todėl tenka galvoti ne tik kaip surengti įspūdingą vakarėlį, bet ir kaip per daug neišlaidauti. Mergvakario kaina gali būti įvairi. Vienoms tenka už jį sumokėti vos keliasdešimt eurų, kitoms kelis šimtus, o dar kitos moka tūkstantį ir net daugiau. Vakarėlio kaina priklauso nuo to, kokias pramogas moterys pasirenka.

mergvakaris kaune

Galinčios skirti mažesnį biudžetą, turėtų rinktis kiek kuklesnes pramogas. Dažnai tokios moterys renkasi pramogas gamtoje. Tačiau esant šaltiems orams tenka ieškoti kitų variantų. Tokiu atveju gali būti itin geras pasirinkimas šokių pamokos. Tokia pamoka neretai kainuoja vos 60 eurų. Nemėgstančios šokti gali pasirinkti šaudymą šaukykloje, fotosesiją, ir panašias pramogas, kurių kaina nėra didelė. Vakarą leisti galima klube, tačiau kiek riboti gėrimus, nes jų kaina klubuose yra itin didelė. Vėliau mergvakarį tiesiog galima pratęsti namuose.

Turint vidutinio dydžio biudžetą, galimas kiek didesnis pasirinkimas. Neretai tokiu atveju moterys leidžia sau pasimėgauti spa procedūromis, nuomoja sodybą, renkasi skrydį oro balionu. Turint kiek didesnį biudžetą galima leisti sau pasimėgauti brangesne vakariene bei brangesniais gėrimais.

mergvakario istorija

Toms, kurios gali skirti itin didelę sumą mergvakariui, yra lengviausia. Taip yra todėl, nes jos gali sau leisti itin didelę dalį pramogų. Turint reikiamą sumą galima net išsinuomoti privačią salą, esančią Estijoje. Viena naktis kainuotų 2 690 eurų. Tai būtų nepamirštamas nuotykis ne tik nuotakai, bet ir visoms mergvakario dalyvėms. Nemėgstančios privatumą gali rinktis įspūdingas šalis, tokias kaip Monakas, Tailandas. Tokios kelionės gali būti įsimintinos ir linksmos.

Surengti kokybišką mergvakarį galima ir turint itin mažai, ir turint daug. Nuo turimos sumos tikrai nepriklauso mergvakario kokybė. Pasitaiko, jog už mažesnę sumą moterys surengia daug įdomesnį ir smagesnį mergvakarį nei tos, kurios turi itin didelį biudžetą. Rengiant mergvakarį svarbiausia yra atsižvelgti ne į tai, jog pramoga būtų kuo brangesnė. Svarbu yra žinoti, kas patinka nuotakai ir rasti pramogas, kurios bus jai tinkamiausios.


Mergvakario šokių pamoka

60 eur./val.

10 žmonių grupei (+5 eur. už kiekvieną papildomą žmogų)

+ BONUSAI

  • Derinamas jums patogus treniruotės laikas ir vieta
  • Nemokamos konsultacijos muzikos, šokio stiliaus klausimais
  • Šypsenų ir juoko garantija

Susisiekite jau dabar, spauskite čia!

Jei turite klausimų ar tiesiog norite susipažinti, susisiekite jau dabar!

 Justina: +370 611 18348

[email protected]

Dalintis:
Tags:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,