Kiek kainuoja vestuvinio šokio paruošimas? | UP Studija
 

Kiek kainuoja vestuvinio šokio paruošimas?

Vestuvių planavimas reikalauja ne tik idėjų bei laiko, bet ir pakankamai didelio biudžeto. Mokėti tenka ne tik už drabužius, vietą, kur būtų galima švęsti vestuves, dekoracijas, bet ir atsiranda papildomos smulkmenos. Viena iš jų yra vestuvinio šokio pasiruošimas. Turbūt kiekvienas supranta, jog tas nuostabus jaunavedžių šokis nėra improvizacija. Užtrunka nemažai laiko, kol jaunavedžiai išmoksta šokį. Šokių pamokos nėra brangios. Mokėti tenka vos 30 eurų už valandą. Tačiau reikėtų atsižvelgti į tai, jog mokėti teks greičiausiai daugiau nei kelis kartus. Išmokti choreografiją per valandą gali būti itin sudėtinga. Atsižvelgti reikėtų į tai, jog pasiruošimui vien šokių pamokų neužteks. Teks dirbti ir atskirai su partneriu bei vienam. Norint tobulai atlikti šokį, gali tekti nemažai paplušėti.

jaunuju valsas

Kaip vyksta šokių pamokos?

Greičiausiai nėra žmogaus, kuris paėmė atostogas tam, jog suplanuotų vestuves. Dažniausiai tenka derinti visus darbus prie darbo grafiko. Žinoma, neretai darbai dėl to kiek nukenčia. Vestuvinio šokių pamokos vyksta keliais būdais, jog jaunavedžiai galėtų pasirinkti tai, kas jiems patogiausia.

Vestuvinio šokio pamokos studijoje. Turintys laiko ir noro dirbti kartu su šokių mokytoja, gali ateiti tiesiai į studiją. Dirbant kartu su mokytoja galima ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir koreguoti choreografiją.

Vestuvinio šokio pamokos nuotoliniu būdu. Šis pasirinkimas gali būti naudingas tiems, kurie neturi laiko arba gyvena mažame mieste, kuriame nėra šokių studijos arba jie neteikia galimybės pasiruošti vestuviniam šokiui. Nuotoliniu būdu mokytis galima keliais būdais. Pirmas būdas yra pats paprasčiausias. Galima tiesiog gauti nufilmuotą medžiagą ir mokytis tada, kada patiems yra patogu. Tačiau reikėtų atsižvelgti, jog taip mokytis gali būti kiek sudėtinga. Kitas būdas yra pamokos nuotoliniu būdu gyvai. Ši pamoka gali būti naudinga tuo, jog mokytoja nuolat matys porą ir galės komentuoti.

Kiek laiko tenka mokytis vestuvinio šokio?

Kiekviena pora išsirenka skirtingą choreografiją, taip pat turi skirtingą pasiruošimo lygį, todėl nėra nustatyto bendro laiko, per kurį galima pasiruošti vestuviniam šokiui. Kai kuriems užteks savaitės, kiti gali mokytis kelis mėnesius ir vis tiek neišmokti. Itin svarbu yra leisti choreografei patarti. Jei jai pasirodys, jog norite per sudėtingos choreografijos, reikėtų atsižvelgti į jos nuomonę. Deja, bet ne kiekvienas gali nustebinti svečius itin sudėtingu šokiu. Kai kurie nėra elastingi ir gabūs šokiams, todėl negalės išmokti itin sudėtingo šokio. Tačiau reikėtų atsižvelgti, jog ir lengvas šokis gali būti itin gražus ir įdomus. Pradėti mokytis vestuvinio šokio geriausia kuo anksčiau. Tokiu atveju bus galima neskubant mokytis choreografiją, ją koreguoti ir tobulinti tai, kas buvo išmokta. Pasiruošimas dažnai užtrunka ne trumpai, tačiau tikrai verta investuoti laiką, jog vestuvių metu būtų galima mėgautis tobulu šokiu ir svečių plojimais.


Vestuvinio šokio pamoka 30 eur./val.

+ BONUSAI

  • Derinamas jums patogus individualių treniruočių laikas
  • Nemokamos konsultacijos muzikos, šokio stiliaus, aprangos klausimais

Susisiekite jau dabar, spauskite čia!

Jei turite klausimų ar tiesiog norite susipažinti, susisiekite jau dabar!

 Justina: +370 611 18348

[email protected]

Dalintis: