Kokį šokių stilių galima naudoti vestuviniam šokiui? | UP Studija
 

Kokį šokių stilių galima naudoti vestuviniam šokiui?

Vestuvinis šokis yra viena iš gražiausių vestuvių akimirkų. Jos metu galima matyti ne tik tobulai atliktą choreografiją, bet ir romantišką ryšį tarp jaunavedžių. Dažnai jaunavedžiai nustebina svečius itin gerai paruoštu vestuviniu šokiu. Tačiau tai reikalauja didelio pasiruošimo. Tenka ne tik išmokti choreografiją, bet ir pasirinkti šokių stilių. Tai padaryti gali būti itin sunku. Dažnai pasitaiko, jog pora nori atlikti kuo įdomesnį ir unikalesnį šokį, todėl pasirenka daugiau nei vieną šokių stilių. Šiais laikais jaunavedžiai renkasi ne tik valsą, bet ir cha cha, rumba, salsa ir taip toliau. Svarbu yra pasirinkti ne tik tinkamą šokių stilių, bet ir muziką. Itin svarbu yra, jog muzika ne tik tiktų pasirinktam šokių stiliui, bet ir patiktų asmeniškai. Nereikėtų šokti pagal muziką, kuri Jums asmeniškai skamba neskoningai ir nesinori jos klausyti. Reikėtų rinktis tokią, kurią išgirdus iš karto norisi šokti.

Kiek laiko užtrunka pasiruošti vestuviniam šokiui?

Dažnai pasitaiko, jog jaunavedžių lūkesčiai nepasiteisina ir tenka pradėti jaudintis, nes vestuvės jau arti, o šokis dar nėra išmoktas. Kai kuriems atrodo, jog pasiruošti vestuviniam šokiui gali užtekti vos savaitės. Deja, bet tai nėra realu tiems, kuriems neteko susidurti su šokiais. Tie, kurie mokėsi šokti prieš tai, greičiausiai pasiruoštų per savaitę ir galėtų atlikti gana sudėtingą šokį, tačiau iki tol nesimokę šokti greičiausiai to negalės padaryti. Reikėtų suprasti, jog išmokti šokį užtrunka. Reikia ne tik išsirinkti muziką, sugalvoti choreografiją, bet ir gali tekti ją koreguoti besimokant. Išmokti šokį neužtenka. Reikia kurį laiką jį repetuoti, jog kiekvienas žingsnelis būtų tobulai išmoktas ir netektų jaudintis prieš jaunavedžių šokį. Reikėtų leisti sau mokytis bent kelis mėnesius. Tokiu atveju nebus jokios skubos ir neteks jaudintis ar pyktis su partneriu. Jei ruošiamasi paskutinę minutę, tuomet reikėtų pasirinkti kuo paprastesnę choreografiją. Neretai pasitaiko, jog poros nori kuo sudėtingesnio šokio, tačiau neatsižvelgia į tai, kad neprofesionaliai atlikta sunki choreografija atrodys daug prasčiau nei gerai atliktas lengvas šokis.

Keli patarimai Jums:

Pasirinkite mokytoją, kuri turės patirties ruošiant vestuvinį šokį. Vien tai, jog žmogus yra profesionalus šokėjas tikrai nereiškia, jog jis geba mokyti kitus ar tuo labiau statyti choreografiją. Mokytojas turėtų būti ne tik geras šokėjas, bet ir turėti nemažai patirties ruošiant porą jaunavedžių šokiui.

Išsirinkite patinkančią muziką. Jei muzika patiks, tuomet visada atsiras noras šokti. Nereikėtų atsižvelgti į kitų patarimus dėl muzikos, rinktis reikėtų tik tai, kas patinka Jums patiems.

Nesirinkite per daug sudėtingos choreografijos. Deja, bet daugelis suklysta ir pasirenka sunkią choreografiją. Tokiu atveju gali būti, jog nebus spėta pasiruošti arba teks apsijuokti prieš svečius. Jei nėra sukaupta patirtis, tuomet reikėtų atsisakyti minties šokti sudėtingą šokį ir pasirinkti ką nors paprasčiau.


Vestuvinio šokio pamoka 30 eur./val.

+ BONUSAI

  • Derinamas jums patogus individualių treniruočių laikas
  • Nemokamos konsultacijos muzikos, šokio stiliaus, aprangos klausimais

Susisiekite jau dabar, spauskite čia!

Jei turite klausimų ar tiesiog norite susipažinti, susisiekite jau dabar!

 Justina: +370 611 18348

[email protected]

Dalintis: