Kokia yra treniruočių kaina? | UP Studija
 

Kokia yra treniruočių kaina?

Nėra paslaptis, jog šoka visi. Nesvarbu ar žmogus mokėsi šokti ar ne, vis tiek beveik visi žmonės mėgsta šokti tiek vakarėliuose, tiek išgirdus mėgstamą muziką. Šokiai atpalaiduoja, ramina, todėl itin didelė dalis žmonių nori išmokti tai daryti kuo profesionaliau. Neretai nutinka ir taip, jog išbandę šokių pamokas, žmonės nebeįsivaizduoja savo gyvenimo be šokių. Treniruočių kainos yra įvairios. Tai priklauso nuo pasirinkto šokių stiliaus, taip pat ir pamokų skaičiaus.

Mokantis šokti gatvės šokius, teks mokėti 20 eurų per mėnesį tiems, kurie pasirinks 1 pamoką per savaitę. Pasirinkus 2 savaitines pamokas, už mėnesį teks mokėti 28 eurus. Gatvės šokiai yra itin paklausūs, todėl juos mokytis siūlo įvairios studijos. Dėl šios priežasties pamokos tikrai nėra brangios.

Mūsų šokių studijoje galima rinktis ne tik nuolatines treniruotes, bet ir vienkartines.

Neretai šokių studijos duris praveria sužadėtiniai. Vestuvėse vienas gražiausių ir svarbiausių momentų yra jaunavedžių šokis. Visgi, jam pasiruošti užtrunka nemažai laiko ir pastangų. Jei žmonėms iki tol neteko mokytis šokti, tuomet greičiausiai teks nemažai padirbėti, jog nustebinti svečius. Vestuvinio šokio pamokas kaina yra 30 eurų už valandą. Visgi, reikėtų atsižvelgti, jog greičiausiai reikės kiek daugiau nei vienos pamokos.

Šokių studijoje galima ruoštis ne tik vestuvėms, bet ir švęsti mergvakarį. Pamokos kaina yra 60 eurų už valandą. Galima rinktis ne tik šokio pamoką, bet ir papildomai fotografą, filmuotoją ar net užkandžių tiekimą. Švęsti mergvakarį šokių studijoje yra ne tik itin linksma, bet ir naudinga, nes galima išmokti šokti ir nustebinti svečius.

sokiu pamokos renginiuose

Pasirinkti galima ir individualias pamokas. Tokią pamoką gali rinktis tiek pradentieji, tiek pažengę. Pažengusiems gali būti itin naudinga pasirinkti individualias pamokas, nes jų metu galima mokytis įmantrių judesių. Taip pat gali būti lengvai pataisomos nuolat daromos klaidos. Individualios pamokos kaina yra 20 eurų už valandą.

Norint smagiai ir originaliai praleisti gimtadienį, yra verta pasirinkti šokių studiją. Joje galima švęsti ne tik vaikų, bet ir suaugusių gimtadienį. Vienos valandos kaina yra 80 eurų. Atkreipti dėmesį reikėtų į tai, jog papildomai galima užsisakyti fotografą, filmuotoją bei užkandžių tiekimą. Renkantis šokių studiją gimtadienio metu nereikės rūpintis niekuo, teks tik ateiti ir smagiai atšvęsti gimtadienį.

Šokių pamokos gali vykti ir renginiuose. Tokios pamokos kaina yra 100 eurų už valandą.

Šokių pamokos gali būti itin naudingos ir kuriant choreografiją. Patyrę choreografai gali Jums padėti užbaigti kurti choreografiją ar ją sukurti nuo nulio. Kaina derinama individualiai.

Šokių studijos paslaugomis gali pasinaudoti ne tik tie, kurie nori pradėti šokti, bet ir tie, kuriems reikalingi šokėjai. Galima užsisakyti šokių pasirodymą renginyje, taip pat šokėją gali pasirinkti atlikėjas, jog koncertas paliktų didesnį įspūdį. Pasirodymo kaina yra derinama individualiai pagal užsakymą.

Nieko nelauk ir registruokis šokių treniruotėms jau dabar!

Dalintis:
Tags:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,