Kokio amžiaus galima dalyvauti dienos stovykloje? | UP Studija
 

Kokio amžiaus galima dalyvauti dienos stovykloje?

Vasaros metu stovyklos yra itin dažnas pasirinkimas. Neretai tėvai siūlo vaikams rinktis net ne vieną, o kelias stovyklas per vasarą. Akivaizdu, jog stovyklos turi nemažai privalumų. Pradėti reikėtų nuo to, jog stovykloje vaikai leidžia laiką turiningai. Jie ne tik žaidžia bei ilsisi, bet ir išmoksta naujų dalykų. Vasaros atostogos yra ilgos, o tėvai neretai neturi daug laiko, kurį galėtų skirti vaikams, nes dirba. Visgi, stovyklos su nakvyne nėra dažniausias pasirinkimas. Neretai žmonės pasirenka dienines stovyklas. Tokios stovyklos metu vaikai gali praleisti laiką stovykloje dienos metu, kol tėvai yra darbe, o jiems baigus darbus, jie gali grįžti namo. Tokias stovyklas tėvai renkasi dažnai, nes jos nėra brangios. Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, jog dienos stovykla ne visada yra tinkamas pasirinkimas. Dažniausiai vaikai priimami yra nuo 7 metų iki 16 metų. Vaikai yra skirstomi į dvi grupes. Viena grupė yra 7-11 amžiaus vaikų, o kita 12-16. Rasti stovyklą, kuri priimtų mažesnį vaiką be tėvų, gali būti kiek sunku.

vaiku prieziura stovykloje

Kokia yra vaikų priežiūra?

Paliekant vaiką stovykloje yra itin svarbu būti tikram, jog juo bus tinkamai pasirūpinta. Mūsų dienos stovykloje yra priimama tik iki 15 vaikų. Juos prižiūri 3 vadovai. Tad galima būti tikram, jog visais vaikais bus tinkamai pasirūpinta. Vaikams yra tiekiamas maistas 3 kartus per dieną. Jei vaikui kas nors atsitinka, tėvai yra iš karto informuojami.

Ką vaikai veikia dienos stovykloje?

Ši dienos stovykla yra skirta šokėjams ir tiems, kurie norėtų išmokti šokti. Dienos stovykla yra puikus pasirinkimas vaikams, kurie norėtų pradėti mokytis šokti, nes itin daug laiko yra praleidžiama šokant. Tačiau taip pat stovykloje vaikai žaidžia, sportuoja, mokosi bei tiesiog smagiai leidžia laiką. Stovyklos metu yra skiriama nemažai ir laisvo laiko, todėl vaikai gali pailsėti ar tiesiog užsiimti norima veikla.

vaiku dienos stovykla

Kiek laiko trunka stovykla ir kiek kainuoja?

Dienos stovykla vasaros metu vyksta po 4 dienas. Jei vaikas nori praleisti daugiau laiko dienų, tuomet jis gali pasirinkti tą pačią stovyklą daugiau nei vieną kartą. Stovyklos kaina yra 120 eurų. Reikėtų atkreipti dėmesį, jog yra galimos nuolaidos. Nuolaida taikoma tiems, kurie ateina ne vieni. Jei asmuo atsiveda giminaitį, jiems yra taikoma 20 eurų nuolaida. Atvykus su draugu galima gauti 10 eurų nuolaidą. Už šią sumą vaikas galės stovykloje praleisti 4 dienas nuo 8 valandos iki 17 valandos. Į kainą yra įskaičiuotas maitinimas. Todėl itin svarbu yra informuoti, jei vaikas turi alergijų arba netoleruoja tam tikro maisto produkto.

Dienos stovykla yra itin geras pasirinkimas, nes jos metu vaikas turiningai praleidžia laiką su draugais, o grįžęs vakare gali leisti laiką su šeima.

Daugiau informacijos apie Day Camp 2021 jau netrukus! Užpildykite registracijos formą ir pirmieji gaukite visą informaciją apie dienos stovyklą!

Dalintis:
Tags:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,