fbpx
 

Komandos

Komandos

 

Čia rasite mūsų studijos komandas nuo pačių mažiausių iki vyriausių, kurios jau aktyviai dalyvauja šokių varžybose ir siekia tapti geriausiais šokėjais!

UP CREW

Pažengusiųjų 12-15 m. paauglių grupė. Tai vyriausia ir stipriausia studijos komanda. Vaikai šoka jau ne vienerius metus, dalyvauja čempionatuose bei įvairiuose renginiuose.

Kadangi grupė yra jau pažengusi, į ją nauji nariai gali patekti tik su trenerio kvietimu.

UP MOVERZ

Pažengusiųjų vaikų 8-12 metų grupė. Tai yra visada pilna energijos ir judesio komanda ir treniruotėse niekada nebūna liūdna. Kadangi grupė yra jau pažengusi, į ją nauji nariai gali patekti tik su trenerio kvietimu.

Kickin'Kidz

Vaikučių 4-7 m. grupė. Tai yra komanda, kurioje vaikai šoka ne pirmus metus bei jau yra dalyvavę varžybose ir pasirodymuose. Tai yra mūsų studijos augantys žvėriukai – čempionai!

Baby Kids

Mūsų studijos mažylių 3 m. – 4 m. grupė. Treniruočių metu vaikai bando pažinti ritmo pojūtį, laviname atmintį mokydamiesi įvairius judesius, darome mankšteles bei linksmai leidžiame laiką. Šioje grupėje laukiami jau šiek tiek savarankiškesni vaikai, kadangi treniruotės vyksta be tėvelių.

Prisijunk ir tu!