Kuo naudingi gatvės šokiai? | UP Studija
 

Kuo naudingi gatvės šokiai?

gatves sokiu nauda

Gatvės šokiai šiais laikais yra itin populiarūs. Juos renkasi ne tik vaikai, bet ir suaugę žmonės. Gatvės šokių pasirodymai sulaukia itin daug dėmesio. Internete pasirodymai renka milijonines peržiūras, daug žiūrovų renkasi ir gyvuose pasirodymuose. Nors Lietuvoje gatvės šokiai kol kas dar nėra tokie populiarūs kaip užsienyje, čia jie taip pat yra gerai žinomi ir vis labiau populiarėjantys. Gatvės šokiai yra itin populiarūs, nes itin didelė dalis renkasi mokytis būtent šio stiliaus šokių. Taigi, atsiranda talentingesnių šokėjų, kurie prikausto žiūrovų dėmesį ir taip populiarina gatvės šokius.

Gatvės šokiai yra itin dažnas pasirinkimas, nes teikia tikrai nemažai naudos:

Gatvės šokius galima pradėti mokytis itin ankstyvame amžiuje. Vos sulaukus 3 metų, galima žengti į studiją ir pradėti mokytis. Tai yra naudinga, nes vaikas nuo pat mažumės augs užsiimdamas aktyvia veikla. Todėl galima tikėtis, jog vaikas nesusidurs su antsvoriu bei turės gerą fizinę formą.

gatves sokeju komanda

Šokio metu yra sudeginama nemažai kalorijų. Gatvės šokiai yra gana greiti, todėl yra sudeginama nemažai kalorijų. Neretai turintiems antsvorio yra sunku sportuoti. Bėgimas ir svorių kilnojimas gali būti ne pati įdomiausia ir linksmiausia veikla. Gatvės šokiai yra nenuobodūs, todėl mokantis laikas eina itin greitai. Šokant gatvės šokius turėtų būti lengviau mesti svorį, taip pat greičiausiai atsiras naujas pomėgis, nes pradėjus šokti vėliau yra itin sunku nebelankyti pamokų.

Gatvės šokiai stiprina imunitetą. Kaip ir bet kuri kita fizinė veikla, gatvės šokiai padeda sustiprinti imunitetą.

Šokiai lavina mąstymą ir gerina atmintį.

Padidėja ištvermė.

Gatvės šokiai yra itin populiarūs, todėl vyksta itin daug varžybų bei konkursų. Šokant gatvės šokius gali būti ne tik smagu mokytis, bet ir varžytis.

Nuo vaikystės mokantis šokti gatvės šokius galima būti ramiam dėl ateities. Net jei ir nepasisektų norima karjera, visada galima dirbti darbą, kuris būtų susijęs su gatvės šokiais. Šie šokiai sulaukia itin daug dėmesio, todėl darbą rasti tikrai neturėtų būti sunku.

Gatvės šokiai teikia naudą ne tik žmogaus sveikatai bei kūno formoms, bet ir padeda būti labiau pasitikinčiu savimi. Pasitikėjimas savimi yra itin svarbus, tačiau šiais laikais jį išsiugdyti yra itin sunku. Gatvės šokiai gali padėti jaustis laisvam, nepriklausomam ir pasitikinčiam savimi.

Išmokstama prisiderinti. Gatvės šokiai yra naudingi tuo, jog net ir labiausiai konfliktuojantis žmogus po kurio laiko išmoksta prisitaikyti prie kitų. Šokant kolektyve anksčiau ar vėliau tenka to išmokti. Mokėjimas lengvai prisitaikyti tikrai bus naudingas ateityje tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

Gatvės šokiai akivaizdžiai teikia itin daug naudos. Svarbu žinoti tai, jog pradėti šokti galima bet kuriame amžiuje. Vis daugiau suaugusių žmonių renkasi pradėti mokytis gatvės šokius ir tikrai gebėjimais nenusileidžia jaunimui.

Nieko nelauk ir registruokis šokių treniruotėms jau dabar!

Dalintis: