Kur švęsti mergvakarį? | UP Studija
 

Kur švęsti mergvakarį?

Dažnai moteriai vos tik susižadėjus, jos draugės iš karto pradeda planuoti mergvakarį. Nuotakai yra svarbu, jog vestuvės vyktų sklandžiai ir kiekvienas svečias būtų sužavėtas. Tuo tarpu draugių užduotis yra pasirūpinti, jog nuotaka tinkamai atsisveikintų su neįpareigojančiu gyvenimu ir naują gyvenimo etapą pradėtų su nepamirštamais prisiminimais. Suplanuoti mergvakarį yra gerokai sunkiau nei gali pasirodyti. Dažniausiai jį rengia daugiau nei kelios draugės, todėl dažnai išsiskiria nuomonės, taip pat reikia galvoti kaip tilpti į skirtą biudžetą. Pateikiame Jums kelias idėjas, kur galima švęsti mergvakarį.

Šokių pamoka. Šis variantas tampa vis dažnesniu pasirinkimu. Taip yra dėl kelių priežasčių. Pradėti reikėtų nuo to, jog šokių pamokos metu bus galima ne tik linksmai praleisti laiką, bet ir išmokti šokti. Išmoktus dalykus bus galima pademonstruoti vestuvių metu ir visus nustebinti. Kitas privalumas yra kaina. Šokių pamoka yra idealus pasirinkimas tiek toms, kurios gali skirti mažą biudžetą, tiek turinčioms didesnį biudžetą. Šokių pamokos kaina siekia vos 60 eurų.

mergvakario sventes vieta

Vandens pramogos. Aktyviai bei linksmai laiką leisti galima ne tik šokant, bet ir pramogaujant vandenyje. Šiltuoju metų laiku galima rinktis vandens pramogas batutų parke, pasiplaukiojimą jachta ar kruizu, o šaltuoju metų laiku galima rinktis pramogas baseine.

Pramogos ore. Mergvakario metu galima išbandyti dalykus, kurių neteko bandyti iki tol. Tai gali būti skrydis oro balionu, skrydis parasparniu. Tokia pramoga yra įsimintina, tačiau kaina gali būti ne visada maža, todėl tinka tikrai ne visoms.

Pabėgimo kambarys. Nors ši pramoga šiuo metu yra itin paklausi ir didelė dalis žmonių jau yra tai išbandę, yra ir tokių, kurioms dar neteko išmėginti pabėgimo kambario. Tokiu atveju pabėgimo kambarys gali būti itin geras pasirinkimas mergvakariui.

Kelionė. Mergvakarį galima praleisti nebūtinai Lietuvoje. Galima nustebinti nuotaką ne tik pramogomis, bet ir pažintine kelione. Galima pasirinkti šalį, į kurią nuotaka seniai svajojo nuvykti.

mergvakaris kaune

Spa procedūros. Pasitaiko, jog moterys išteka jau sulaukusios vyresnio amžiaus. Tai gali būti net ne pirmoji santuoka. Tokiu atveju gali būti, jog moteris norės tiesiog atsipalaiduoti. Spa procedūros gali būti tinkamos ne tik brandesnio amžiaus nuotakoms, tačiau ir toms, kurios mėgsta atsipalaiduoti ir mergvakarį nori praleisti ramiai.

Privati sala. Švęsti mergvakarį galima ir privačioje šalyje. Gyvenant Lietuvoje toks pasirinkimas yra realus, nes privačią salą galima išsinuomoti Estijoje. Nors kaina ir yra itin didelė, kai kurios gali sau tai leisti ir nustebinti nuotaką nepamirštamais prisiminimais.

Gamta. Mergvakarį galima švęsti gamtoje. Toks pasirinkimas idealiai tiks gamtos mylėtojoms, kurios mėgsta laiką leisti ramiai gamtoje.

Mergvakarį švęsti galima ir klube, tačiau toks pasirinkimas tampa vis retesniu. Dažnai moterys, kurios ruošiasi ištekėti, klubais jau atsidžiaugė ir joms norisi įdomesnių pramogų.


Mergvakario šokių pamoka

60 eur./val.

10 žmonių grupei (+5 eur. už kiekvieną papildomą žmogų)

+ BONUSAI

  • Derinamas jums patogus treniruotės laikas ir vieta
  • Nemokamos konsultacijos muzikos, šokio stiliaus klausimais
  • Šypsenų ir juoko garantija

Susisiekite jau dabar, spauskite čia!

Jei turite klausimų ar tiesiog norite susipažinti, susisiekite jau dabar!

 Justina: +370 611 18348

[email protected]

Dalintis:
Tags:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,