Kur vyksta treniruotės? | UP Studija
 

Kur vyksta treniruotės?

Šiuolaikiniai gatvės šokiais šiais laikais yra itin populiarūs. Žmonės mielai renkasi ne tik mokytis šokti, bet ir tiesiog stebėti pasirodymus ir grožėtis šokėjų talentu. Gatvės šokėjai nuolat sulaukia itin daug dėmesio, dėl to vis daugiau žmonių nusprendžia išmokti šokti. Mūsų šokių studijoje galite išmokti šokti įvairių gatvės šokių stilių. Mokome ne tik hip hop, bet ir locking, house bei daugelį kitų. Treniruotės vyksta Kaune. Turime dvi studijas. Viena jų yra lengvai pasiekiama tiems, kurie gyvena Kauno centre. Studija yra Vytauto pr. 13. Kita studija yra Domeikavoje. Studiją galima rasti Mildos gatvėje 7(3A). Abi studijos yra moderniai įrengtos ir puikiai pritaikytos treniruotėms.

Kodėl verta pasirinkti mūsų studiją?

Išsirinkti šokių studiją gali būti itin sunku. Taip yra dėl to, nes šokių studijų, kurios moko gatvės šokių, yra nemažai. Mes pateikiame Jums kelias priežastis, kodėl verta mokytis tik pas mus:

Patogi vieta. Jei gyvenate Kaune, tuomet žinote, jog esame įsikūrę itin geroje vietoje. Turime dvi studijas. Viena jų bus itin geras pasirinkimas tiems, kurie gyvena arti centro, o kita studija puikiai tiks tiems, kurie gyvena toliau nuo centro.

Nedidelės kainos. Mūsų siūlomos kainos už pamokas yra iš tiesų itin konkurencingos. Už vaikų pamokas tenka mokėti vos 20-28 eurų per mėnesį.

Didelis pasirinkimas. Mus verta rinktis dar ir dėl to, nes galime Jums pasiūlyti ne tik gatvės šokių pamokas. Mūsų studijoje yra rengiamos vestuvinių šokių pamokos, mergvakariai, gimtadieniai, individualios pamokos. Šios paslaugos kainuoja itin nebrangiai.

patyrusios treneres

Patyrusios šokėjos. Mokantis šokti yra itin svarbu turėti tinkamą vadovą. Mūsų studijoje dirba tik didelę patirtį sukaupusios šokių vadovės.

Stovyklos. Mus verta rinktis ir todėl, nes rengiame ne tik pamokas, bet ir stovyklas vasaros metu. Dėl to tėvai gali būti tikri, jog vaikai galės šokti ne tik mokslo metų metu, bet ir per atostogas.

Moderniai ir praktiškai įrengtos studijos. Mokantis šokti yra itin svarbu turėti ne tik gerą mokytoją, bet ir tinkamą vietą. Mūsų studijos įrengtos moderniai, jose yra daug vietos. Grindys yra tinkamos tiek gatvės šokiams, tiek ir kitų stilių šokiams.

Varžybos. Mūsų studija nuolat teikia galimybę vaikams dalyvauti įvairiausiose varžybose. Tai leidžia vaikams ne tik rimčiau žiūrėti į šokius, bet ir linksmai praleisti laiką.

Visos šios priežastys parodo, jog mus pasirinkti yra tikrai verta. Svarbu paminėti ir tai, jog rinktis gali ne tik maži vaikai, kurie dar nepradėjo šokti, bet ir tie, kurie jau turi patirties ir tiesiog nori pakeisti šokių studiją. Šokti gali pradėti ir vyresnio amžiaus žmonės. Mes rengiame užsiėmimus ne tik vaikams ir paaugliams, bet ir suaugusiems.

Nieko nelauk ir registruokis šokių treniruotėms jau dabar!

Dalintis:
Tags:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,