Mergvakario šokių pamoka su fotosesija viename | UP Studija
 

Mergvakario šokių pamoka su fotosesija viename

Mergvakario metu kiekvienai moteriai yra svarbu ne tik praleisti gerai laiką, bet ir įamžinti akimirkas. Šiais laikais nuotraukos yra reikalingos ne tik tam, jog būtų galima išsaugoti prisiminimus, bet ir socialiniams tinklams. Greičiausiai patirtomis akimirkomis norės pasidalinti ne tik nuotaka, bet ir kitos mergvakario dalyvės. Mėgautis akimirkomis ir tuo pačius daryti asmenukes gali būti per sunkus darbas, todėl yra verta pasirinkti pramogas, kur būtų įtraukta fotosesija. Dažnai moterys renkasi oro ar vandens pramogas su fotosesija, taip pat temines fotosesijas. Vis dažnesniu pasirinkimu tampa mergvakario šokių pamoka su fotosesija. Akivaizdu, mergvakario šokių pamoka yra itin geras pasirinkimas dėl daugelio priežasčių. Šokių pamoka gali būti ne tik linksma, bet ir naudinga. Šokant yra deginamos kalorijos, todėl po šokių pamokos bus galima be sąžinės graužaties mėgautis gėrimais bei patiekalais. Šokių pamokos naudingos ir tuo, jog įgytas žinias per pamoką bus galima pademonstruoti per vestuves ir taip prikaustyti visų dėmesį. Mergvakario šokių pamoką su fotosesija verta pasirinkti, nes tokia fotosesija bus natūrali, tačiau tuo pačiu nuotraukoje moterys atrodys plastiškos ir gražios. Gražiausios nuotraukos yra tos, kur yra užfiksuotos natūralios akimirkos. Nėra verta pozuoti, nes kuo daugiau yra pozuojama, tuo daugiau šansų, jog šypsena atrodys nenatūraliai.

mergvakario sokiu pamoka

Kaip išsirinkti fotografą?

Itin svarbu yra pasirinkti ne tik šokių mokytoją, kuri galėtų ne tik perteikti turimas žinias, bet ir palaikyti vakarėlio metu tvyrančią gerą nuotaiką, tačiau ir rasti gerą fotografą. Fotografas turėtų būti ne tik patyręs, tačiau taip pat ir neturėtų būti susikaustęs. Gali būti, jog pasirinktas netinkamas fotografas vers mergvakario dalyves jaustis nemaloniai ir pamoka nebus maloni. Dėl to yra verta pasikonsultuoti su šokių pamokos mokytoja, galbūt ji turės ką pasiūlyti. Greičiausiai šokių mokytojai teko susitikti su nemažai fotografų, todėl ji tikrai galės pasiūlyti gerą fotografą, kuris leis jaustis jaukiai.

mergvakario svente

Kiek kainuoja mergvakario šokių pamoka su fotosesija?

Rengiant mergvakarį daugeliui moterų atkrenta nemažai variantų, nes tai yra per brangu. Mergvakaryje dažniausiai dalyvauja bent 5 moterys, todėl kai kurios pramogos didelei moterų grupei būna tiesiog per brangios. Mergvakario šokių pamoka kainuoja nuo 60 eurų. Tokią sumą tektų mokėti už valandą. Tačiau dažniausiai moterys nori šokti kiek daugiau nei vieną valandą. Visgi, bendra suma vis tiek susidaro nedidelė kaip grupei žmonių. Fotografai kainuoja įvairiai. Vienam gali tekti mokėti 20 eurų už valandą, kitam gerokai daugiau. Rinktis fotografą reikėtų atidžiai, tačiau atsižvelgti į tai, jog brangus fotografas ne visada yra geriausias variantas. Pasitaiko, jog patyrę fotografai turi mažesnius įkainius, tačiau atliktų darbų kokybe nenusileidžia. Taigi, šokių pamokos su fotosesija valandos kaina greičiausiai net nesieks 100 eurų.


Mergvakario šokių pamoka

60 eur./val.

10 žmonių grupei (+5 eur. už kiekvieną papildomą žmogų)

+ BONUSAI

  • Derinamas jums patogus treniruotės laikas ir vieta
  • Nemokamos konsultacijos muzikos, šokio stiliaus klausimais
  • Šypsenų ir juoko garantija

Susisiekite jau dabar, spauskite čia!

Jei turite klausimų ar tiesiog norite susipažinti, susisiekite jau dabar!

 Justina: +370 611 18348

[email protected]

Dalintis:
Tags:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,