Sezono NAUJIENOS: šiuolaikinis šokis ir breikas | UP Studija
 

Sezono NAUJIENOS: šiuolaikinis šokis ir breikas

Šį sezoną pasitinkame su nauja jėga – ŠIUOLAIKINIO šokio ir BREIKO treniruotėmis! Šiemet prie mūsų komandos prisijungė du šaunūs treneriai, Indrė ir Viktoras. Jiedu į mūsų studija atneša du naujus ir labai įdomius šokio stilius, kurie, tikime, jog patrauks jūsų dėmesį ir laimės jūsų simpatijas.

Indrė – jauna ir žavinga modernaus šokio mokytoja.

Ji tiki, jog šiuolaikiniame šokyje svarbu ne tik atliekami judesiai, bet technika, bei emocijos, išgyvenimai. Šis stilius nuolat tobulėja ir keičiasi. Tai laisvas bei dažnai improvizuotas judėjimas, kurio techniką sudaro baleto, modernaus, džiazo, gatvės bei kitų šokių mišinys, kuris reikalauja daug fizinio pasiuošimo ir disciplinos. Aplamai šokis ugdo savitą, įdomią asmenybę, suteikia pasitikėjimo savimi ir progą susipažinti su naujais, įdomiais žmonėmis, o svarbiausia, kad šokis neturi amžiaus, jį gali išbandyti ir pamėgti kiekvienas.

trenere indre ivanauskyte siuolaikinis sokis up studija

Viktoras – break dance šokių stiliaus vilkas.

Jis ne kartą dalyvavo įvairiose šokių kovose ir čempionatose. Šio vaikino vardas yra žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Jis taip pat labai džiaugiasi galėdamas perduoti savo break dance šokio stiliaus žinias tiek jaunesniems, tiek vyresniems mūsų studijos šokėjams. Šiuo metu jis dalyvauja naujame šokių projete “Šokio Revoliucija” ir jau rugsėjį pamatysite kaip jam pasisekė!

viktoras zujevas breikas sokiu mokytojas

Treniruočių tvarkaraštį rasite čia.

PIRMA TRENIRUOTĖ NEMOKAMA!

Spauskite mygtuką ir registruokitės užsiėmimams.

Dalintis: