2018-2019 UP Studijos 7-ojo sezono uždarymo šventė | UP Studija
 

2018-2019 UP Studijos 7-ojo sezono uždarymo šventė

Saulėtą sekmadienio vakarą, šokių sezono uždarymo šventė surinko pačius brangiausius žmones – mūsų šokių studijos šeimą! Saulei tyliai leidžiantis, mes paskutinį kartą šokome šį sezoną ir šie šokiai buvo skirti JUMS, mūsų žiūrovai, palaikytojai, tylūs stebėtojai ir garsūs sirgaliai! Kiekvienas jūsų šūksnis, plojimas ir geras žodis buvo būtent tai, kas varė mus į priekį, kas neleido mums nuleisti rankų, kas skatino siekti kuo geresnių rezultatų, kuo tiksliau atlikti choreografiją, kuo ekspresyviau perteikti šokio nuotaiką, kuo stipriau pajausti muziką ir visą tai daryti su šypsena veide, meile širdyje ir aistra šokiui akyse.

Į 2018-2019 metų sezono uždarymo šventė sukvietė mamytes ir tėvelius, broliukus ir sesutes, senelius, dėdes ir tetas, buvusius šokėjus bei visus visus mūsų draugus. Visi, kurie visada mus palaiko, kurie neturėjo galimybės mūsų pamatyti, priimkite tai kaip padėką, mūsų dovana JUMS – visų grupių pasirodymai bei žinoma puikiai praleistas laikas!

trenere justina up studijos sokiu sezono uzdarymo sventejeRenginio metu žiūrovai galėjo išvysti ne tik visų grupių pasirodymus, bet ir pirmą kartą vykstančias “UP BATTLES”! “UP battles” – tai specialiai mūsų studijos šokėjams skirtos gatvės šokių varžybos. Varžybų eiga taip pat unikali, kiekvienos kategorijos šokėjai varžosi tarpusavyje. Pirmiausia vieną minutę jie šoka visi kartu, pajaučia muzikos ritmą, apšyla. Toliau šoka kiekvienas atskirai po minutę laiko, tai parodydami savo solo sugebėjimus. Kiekvienoje kategorijoje šokėjai yra apdovanojami medaliai, o 3 geriausi – taurėmis. Visoms kategorijoms išsiaiškinus, kuris šokėjas yra geriausias, pirmųjų vietų nugalėtojai varžosi tarpusavyje, nepriklausomai nuo kategorijos. Geriausias studijos šokėjas gauna “UP BATTLES SUPER TAURĘ”!

Renginys praėjo puikiai, gavome daug nuoširdžių ir šiltų atsiliepimų! Džiaugiamės, jog tai, ką mes kuriame, džiugina ir jus. AČIŪ JUMS!

Mūsų renginio eiga ir gera nuotaika rūpinosi vedėjas Haroldas Urbonavičius (JūsųRenginiai.lt), o garsu ir šviesomis mus aprūpino DJ Faustas Mark’o (SoundsGood.lt), prisiminimus apie gražią vasaros dieną fiksavo Tomas Krukis, na, o nuotaikingą video sumontavo 1row visualssvečius savo dainomis sužavėjo Justė Šimkutė.

Daugiau renginio nuotraukų rasite čia.

Visą 2018-2019 renginių, kuriuose dalyvavome, kalendorių rasite čia

Artėjančių renginių kalendorių rasite čia

Naujas šokių studijos sezonas jau nuo rugpjūčio 2 dienos!

Nedelsk ir registruokis užsiėmimams!

Dalintis: