Sukurk šventę beglobiams keturkojams su gyvūnų prieglauda NUARAS
 

Sukurk šventę beglobiams keturkojams, kartu su gyvūnų prieglauda NUARAS

gyvūnų prieglauda nuaras
Daugiau kaip mėnesį rinkome aukas

Gruodžio 14 dieną, šeštadienį, aktyviausi studijos nariai ir draugai susirinko į gyvūnų prieglaudą NUARAS, į UP studijos socialinės akcijos “Sukurk šventę beglobiams keturkojams” iniciatyva. Šventiniu laikotarpiu, įsisukus į Kalėdinį bumą, mes norėjome gerumu pasidalinti ne tik su savo artimaisiais, tačiau ir su likimo nuskriaustais, beglobiais gyvūnais. Nuo Lapkričio 19 iki Gruodžio 13 dienos į mūsų studiją buvo galima atnešti įvairiausių gyvūnams reikalingų priemonių: maisto, skanėstų, žaislų, higienos priemonių, pavadėlių, buitinio valymo priemonių ir daug kitų, kasdienį gyvūnų gyvenimą pagerinančių priemonių.

gyvunu glogos namai up studija
Prieglaudoje mus pasitiko miauksėjimai ir lojimai

Šeštadienio popietę surinkome visas studijoje esančias dovanas keturkojams draugams ir išvažiavome į gyvūnų prieglaudą NUARAS. Bendrai mūsų studija surinko dvi pilnas automobilių bagažines dovanų keturkojams ir į prieglaudą keliavo su daugiau kaip 30 savanorių, kurie padėjo praskaidrinti gyvūnų dieną. Čia gyvūnai vos atvažiavus pasitiko mus savo balsais, labai džiaugėsi, kad aplankėme. Katės meiliai glaudėsi prie kiekvieno lankytojo ir parodė savo dėkingumą murkimu. O šunys pasitiko lojimais ir šokinėjimais voljeruose. Šunys negalėjo atsidžiaugti išėjus pasivaikščioti kartu su studijos draugais ir šokėjais į lauką. 

Prieglaudoje trūksta savanorių

Keturkojai retai gauna progą išeiti į lauką pasivaikščioti, pabėgioti ir pasidžiaugti laisve. Čia jiems labai trūksta žmogaus kompanijos ir draugystės, tad gyvūnų globos namų prižiūrėtojai ragina nedvejoti ir paskirti valandą savo laiko atvažiuojant į prieglaudą pavedžioti čia gyvenančius šunis ar pažaisti su katėmis. Gyvūnai bus labai dėkingi, kad nusprendėte jiems skirti ne tik savo laiko, tačiau ir meilės, bei šilumos.

gyvunu prieglauda nuaras
Apgalvokite augintinio globos atsakomybę

Labai sveikintinas sprendimas priglausti gyvūnų prieglaudoje gyvenantį keturkojį, tačiau tai daryti vertėtų atsakingai! Įvertinkite ar turėsite pakankamai laiko ir lėšų prižiūrėti augintinį? Ar galėsite prisiimti atsakomybę už gyvūną, kai jis sulauks garbingo amžiaus? Ką darysite ligos atveju? Jei šiuo metu nežinote atsakymų į šiuos klausimus, vertėtų dar kartą permastyti ar galite pasiimti augintinį.

UP studija orientuojasi ne tik į šokius, tačiau ir į aktyvų socialinį gyvenimą, stengiasi prisidėti prie įvairių iniciatyvų. Čia gali paskaityti apie dar vieną įdomią socialinę iniciatyvą, kurios dalimi tapo ir UP studijos šokėjai ir draugai!

Dalintis: