Šokis vestuvėms, išmoktas mergvakario metu | UP Studija
 

Šokis vestuvėms, išmoktas mergvakario metu

mergvakario sokis

Artėjant vestuvėms tiek nuotakai, tiek jos draugėms yra itin svarbios ne tik vestuvės, bet ir mergvakaris. Nors kai kurie iki šiol įsivaizduoja mergvakarį kaip šeliones, nesibaigiantį alkoholį ir šokius naktį klube, didžioji dalis moterų renkasi kiek kitokias pramogas. Mergvakaris turi būti linksmas. Greičiausiai nėra daug moterų, kurios tiesiog norėtų raudoti mergvakario metu ir taip atsisveikinti su neįpareigojančiu gyvenimu. Moterys dažniausiai renkasi pramogas, kurių neteko išbandyti anksčiau. Tai gali būti pramogos vandenyje, ore ar net šokių pamoka. Vis dažniau moterys pasirenka mergvakarį švęsti šokant. Toks pasirinkimas gali būti itin geras ne tik dėl to, jog greičiausiai laikas bus praleistas itin smagiai, bet ir todėl, nes įgytas žinias greitu metu bus galima panaudoti. Neretai moterys šokių pamokas renkasi ir dėl to, nes netrukus bus vestuvės. Šokio pamokai galima pasirinkti salsą, bachatą, hip hop, viliojančius šokius ir taip toliau. Nesvarbu, kurį šokių stilių moterys pasirinks, jos tikrai galės nustebinti visus vestuvių metu. Mergvakario metu gali būti išmoktas ir bendras šokis, kuris bus sušoktas vestuvių metu. Toks pasirinkimas tinka tik drąsioms moterims, kurios nebijos šokti prieš visus svečius.

Keletas priežasčių, kodėl yra verta rinktis mergvakario šokių pamokas:

Jos nėra brangios. Už vieną valandą mokėti teks vos 60 eurų. Suma nėra didelė, nes grupėje greičiausiai bus daugiau nei kelios moterys.

Per šokių pamoką galima daug išmokti. Nors mergvakario šokių pamoka yra skirta pasilinksminimui, tuo pačiu galima įgyti labai daug žinių ir iš karto jas pritaikyti praktikoje. Mergvakario metu bus galima pasiruošti vestuvių šokiams.

Galima įamžinti tikras akimirkas. Šokių pamoka yra lengvai suderinama su fotosesija.

mergvakario istorija

Kaip pasiruošti pamokai?

Yra nemaža dalis moterų, kurioms neteko būti šokių pamokoje. Tokiu atveju gali būti, jog moterys jaudinasi, nes nežino kaip pamokai pasiruošti. Specialaus pasiruošimo mergvakario šokių pamokai nėra. Svarbu yra pasirinkti tinkamą aprangą. Greičiausiai nesinorės švęsti mergvakario su sportinėmis kelnėmis. Jei yra pasirenkama suknelė, tuomet ji turėtų būti laisva arba bent jau neperdaug aptempta. Taip pat itin svarbu pasirinkti tinkamą medžiagą. Šokių metu fizinis krūvis nebus didelis, tačiau vis tiek teks išlieti šiek tiek prakaito. Nereikėtų rinktis suknelių, kurios yra storos medžiagos ar tiesiog neleidžia odai laisvai kvėpuoti. Itin svarbu yra pasirinkti ne tik tinkamus rūbus, bet ir avalynę. Nereikėtų rinktis nepatogių batų ar tų, kurie gražūs, bet spaudžia. Rinktis reikėtų tik tuos batus, kurie nekels jokio nepatogumo. Visą kitą yra tikrai nesvarbu. Prieš mergvakario pamoką tikrai nereikia mokytis šokti ar tuo labiau numesti svorio. Mokytis šokti gali net ir tos, kurioms neteko to daryti iki šokių pamokos.


Mergvakario šokių pamoka

60 eur./val.

10 žmonių grupei (+5 eur. už kiekvieną papildomą žmogų)

+ BONUSAI

  • Derinamas jums patogus treniruotės laikas ir vieta
  • Nemokamos konsultacijos muzikos, šokio stiliaus klausimais
  • Šypsenų ir juoko garantija

Susisiekite jau dabar, spauskite čia!

Jei turite klausimų ar tiesiog norite susipažinti, susisiekite jau dabar!

 Justina: +370 611 18348

[email protected]

Dalintis:
Tags:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,