"Šokių gatvė" gatvės šokių čempionatas | UP Studija
 

“Šokių gatvė” gatvės šokių čempionatas

„ŠOKIŲ GATVĖ“ – tai antrą kartą organizuojamas gatvės šokių čempionatas, kuriame varžosi pradedantieji ir pažengę šokėjai „Streetdance“ kategorijoje. Čempionatas skirtas skatinti vaikus judėti, pasisemti patirties, ugdyti vaikų saviraišką, taip pat plėsti šokių kultūrą jaunimo tarpe.

Šios varžybos turėjo labai ypatingą teisėjų ratą:

PIRMOJI TEISĖJA
Kamilla Lil’K ( Kamilė Karpalovaitė ) “More.Than.A.Wo.MAN” projekto bei “Nuo Nulio” kompanijos įkūrėja. Daugumai žinoma būtent dėl HIP-HIP šokio ir gatvės kultūros auginimo, bet turinti daug patirties tiek ir kitose šokių srityse. Kamilla turi savitą šokio stilių dėl kurio žmonės ją dažniau atsimena. Ji taip pat organizuoja daugybe renginių ir nuolat keliauja ir dalinasi patirtimi. Kamilla Padeda augti ne tik kaip šokėjams, bet kaip ir asmenybėms.

ANTRASIS TEISĖJAS
Darius Marcinkus – gatvės šokių gyvenime jau 20 metų ir vis toliau mokinasi ir mokina kitus. Vadovaudamas šokių mokyklai Extreme, vesdamas seminarus, bei teisėjaudamas nepamiršta, kokį malonumą jam suteikia šokis.

TREČIOJI TEISĖJA
Rugilė Dailidaitė – Choreografė, trenerė, šokio pedagogė, studijos RED įkūrėja ir žinoma šokėja šokanti nuo 1997 metų. Daugelio tarptautinių ir Lietuvos čempionatų dalyvė bei nugalėtoja. Rugilė Dailidaitė yra įvairių Lietuvos ir tarptautinių šokių čempionatų teisėja, o 2016 ir 2019 metais turėjo nuostabią progą ruošti X FAKTORIAUS dalyvių pasirodymus bei choreografijas.

KETVIRTOJI TEISĖJA
Stefanija Nosovaitė – artistė / choreografė. Daugkartinė Lietuvos gatvės šokių čempionė, Faceless Artist – šou performanso teatro įkūrėja, projektų idėjinė asmenybė. Stefanija šoka jau 20 metų ir per tiek laiko ji drąsiai teigia jog šokti ir domėtis šokiu nepakanka, tai gyvenimo būdas ir disciplinuotas laikas.

Mūsų šokėjai neišsigando tokių kietų teisėjų, puikiai pasirodė scenoje ir iš “Šokių gatvė” konkurso namo parvežė ne vieną apdovanojimą:

Laimėjimai!

UP Kickin Kidz – 1 vt. Mini Kids formation;

UP Mini Kids – 3 vt. Mini Kids formation, taip pat 3 vt. kovojant dėl Žiūrovų taurės;

UP Moverz – 4 vt. Kids formation advanced;

UP Crew – 4 vt. Juniors formation advanced;

UP Kids – 6 vt. Kids formation beginners.

Daugiau renginio nuotraukų rasite čia.

Jei jus domina gatvės šokiai – registruokitės nemokamai treniruotei čia.

Visą 2018-2019 renginių, kuriuose dalyvavome, kalendorių rasite čia

Artėjančių renginių kalendorių rasite čia

Dalintis: