UP Studija šokių stovykla: įspūdžiai ir akimirkos | UP Studija
 

UP Studija šokių stovykla: įspūdžiai ir akimirkos

Šokių stovykla subūrė “UP” studijos šokėjus nuotykių ir linksmybių kupinai savaitei. Saulėtą sekmadienio popietę šokėjai sugūžėjo į nuostabią sodybą – Salemo kiemą – nešini krepšiais, maišais ir lagaminais. Visi buvo maloniai nustebinti aplinka ir gamtos vaizdais kurie supo sodybą. Netruko nė dienos, kai stovyklautojai pradėjo jaustis lyg namuose, o apsipratus su jaukia aplinka pradėjome imtis darbų.

Kiekvieną dieną – naujas šokis

 

Kiekviena savaitės diena buvo skirta skirtingiems gatvės šokių stiliams: pirmadienis – HOUSE, antradienis – POPPING, trečiadienis – LOCKING, ketvirtadienis – VOGUE, penktadienis – WACKING, šeštadienis – DANCE HALL. Kadangi, kiekvieno stiliaus mokėmės iš pagrindų, treniruotės puikiai sekėsi tiek pradedantiesiems, tiek jau pažengusiems šokėjams. Kiekvieną vakarą išmokę skirtingus stilius varžėmės šokių kovose. Vieni patobulėjo šokdami savarankiškai, kiti su draugų pagalba, tačiau visų svarbiausia, jog rezultatus nustebino ne tik mus, bet ir pačius stovyklautojus. Tiek komandomis, tiek solo ir duetais – labai džiaugiamės, jog visi šokėjai, vakarais vykusiose šokių kovose, pasirodė neįtikėtinai puikiai.

Stovykloje netrūko pramogų ir šypsenų

 

“Dance Evolution” šokių stovykla nebuvo vien tik juodas darbas ir nenutraukiamos treniruotės – stovyklos dalyviai turėjo begalę pramogų: nuo maudynių tvenkinyje, iki žaidimų XBOX konsole, nuo zefyrų kepimo ant šventinio Joninių laužo, iki diskotekos dienos pabaigoje, nuo kino vakaro, iki rytinio kroso bėgimo. Ką jau bekalbėti apie gerą orą – saulė savo spinduliais mus tikrai lepino! Kiekvienos dienos rytą pasitikome su mankšta, o per dieną sočiai valgėme net penkis kartus – juk svarbu būti kupiniems energijos, kai laukia tiek daug pramogų!

Buvo sunku palikti stovyklą – juk smagiai leisti laiką norisi kuo ilgiau! Kiekvienas stovyklos dalyvis atminimui parsivežė “UP” studijos marškinėlius ir daugybę įspūdžių. Ką jau bekalbėti apie gatvės šokių kovų metu iškovotas taures, diplomus ir apdovanojimus. Kiekvienas stovyklos dalyvis pramoko skirtingų gatvės šokių stilių pagrindus, o jau pažengę šokėjai padidino žinomų šokių žingsnelių spektrą.

 

Kitąmet – dar daugiau stovyklos dalyvių

 

Mūsų studijos komanda puikiai praleido laiką, buvo nustebinta dalyvių profesionalumu ir nenustygstančia gera nuotaika! Jau laukiame kitų metų ir dar vienos šaunios stovyklos! Tikimės jog tie kurie šiemet negalėjo dalyvauti stovykloje – kitąmet nė už ką jos nepraleis!

Daugiau stovyklos nuotraukų rasite čia.

Visą 2018-2019 renginių, kuriuose dalyvavome, kalendorių rasite čia

Artėjančių renginių kalendorių rasite čia

Nedelsk ir registruokis užsiėmimams!

Taip pat skaitykite

Dalintis: