Tarptautinės Laimės dienos Flashmob'as Kaune | UP Studija
 

Tarptautinę laimės dieną visame Kaune pasklido laimės virusas

tarptautine-laimes-dienaLaimės diena Kaune visus užkrėtė laimės virusu! Laimės nori visi, neretai to linkime ir kitiems, bet dar svarbiau yra laime dalintis ir ją skleisti. Būtent tai garantuoja, kad ir patys būsime laimingi, ir kitus užkrėsime šiuo maloniu laimės virusu. Todėl šiemet kovo 20-ą dieną Kaune vyko daugybė renginių skirtų paminėti šią dieną ir skleisti laimę įvairiausiose miesto vietose. Pradedant nuo socialinio taksi visame mieste ir baigiant prekybos centrais bei meno, kultūros įstaigomis. Tuo įsitikinti galėjo daugybė miestiečių ir miesto svečių, kuriuos atvykusius į Kauną pasitiko ryškia žaliosios citrinos (laimo) spalva švytinti geležinkelio stotis. O dar geriau pajusti laimės skonį buvo galima skanaujant “laimonadą” bei kitus specialiai šiai dienai paruoštus patiekalus ir įsitraukiant į aktyvias veiklas.

 

Laimas tapo orientyru ieškant laimės

 

Šiemet laimės diena turėjo neįprastą simbolį – žalioji citrina, dar vadinama laimu, šiais metais tapo visos laimės dienos simboliu, būtent jis rodė, kur vyksta įvairiausi renginiai, tad visi, pamatę ryškią spalvą ar užuodę išskirtinį kvapą galėjo prisidėti prie laimės dalybų tą dieną visame mieste.

 

Laimę kūrė flahmob’as

 

Kad laimę galima sukurti ir ja pasidalinti šokiu galėjo įsitikinti daugiau nei 500 žiūrovų Kauno Akropolyje. Būtent ten įvyko laimės flashmob’as, kuriame į bendrą šokį susijungė virš 50 šokėjų. Dar prieš renginį šokių studija “UP Studija”  kvietė visus norinčius išmokti šį šokį ir taip prisidėti prie laimės dienos paminėjimo. Įsilieti į bendrą šokį galėjo net patys mažiausi! Tereikėjo užsiregistruoti ir peržiūrėti video pamokėlę, o tuomet jau beliko šokiu pasidalinti savo laime.

 

Prie šokėjų laimės prisidėjo ir puikūs prizai

 

Atvykę ir prisidėję prie Laimės flashmob’o galėjo džiaugtis ne tik naujai išmoktu šokiu bei geromis emocijomis šokant! Taip pat ir galimybe dar labiau patobulinti savo judesius, kurią dovanojo šokių studija “UP Studija”. Būtent to reikėtų palinkėti ir visiems kitiems – kurkite laimę patys ir ja dalinkitės kiekvieną dieną!

Flashmob’o pamokos video

Akimirkos ir renginio video

Visą 2018-2019 renginių, kuriuose dalyvavome, kalendorių rasite čia

Artėjančių renginių kalendorių rasite čia

 

Naujas šokių studijos sezonas jau nuo rugpjūčio 2 dienos!

Nedelsk ir registruokis užsiėmimams!

Dalintis: