fbpx
Trenerė-Gabija-UP-Studija
 • Nuo kada šoki?

  Šokti pradėjau nuo 2006 metų, būdama vos šešerių, darželyje. Nuo tada, vis išbandydama įvairius šokių stilius ir save, šokti taip ir nenustojau.

 

 • Kokius stilius propaguoji?

  Geriausiai jaučiuosi šokdama hiphopą, todėl būtent šio stiliaus choreografijas kuriu dažniausiai. Tobulėdama ir dalyvaudama seminaruose, stengiuosi neapsiriboti tik šiuo šokių stiliumi ir semiuosi idėjų ir iš kitų, tad retkarčiais savo kuriamuose šokiuose panaudoju ir Vogue, House ar Litefeet elementus.

 • Kokie tavo pasiekimai/laimėjimai?

  Dauguma mano laimėjimų gauti šokant su komanda, keli labiausiai įsiminę: 1 vieta hiphop Small group Adults open Daugavpils Open 2019 čempionate bei 1 vieta hiphop Small group Adults open ir 1 vieta hiphop Formation Adults open Latvian Open 2019 čempionate.

  Dar vienas labai svarbus man pasiekimas – pirmi mano treniruojamų vaikų laimėjimai 2019m. Street Art čempionate.

   

 • Kokiuose projektuose dalyvavai?

  Pirmasis – dalyvavimas projekte „Lietuvos Talentai“ 2019 metais, kur su komanda praėjome iki finalo. Buvo be galo įdomu išvysti televizijos užkulisius ir įgyti su šokių konkursais nepalyginamos patirties, kurios dėka supratau, koks svarbus yra aplinkinių palaikymas ir kaip šokiais žavisi žiūrovai.

  Antrasis – 2019m. su komanda laimėtas „Žalgirio“ talentų konkursas ir iškovota galimybė pasirodyti per Eurolygos rungtynių ilgąją pertrauką sausakimšoje arenoje. Tai buvo pirmasis kartas, kai teko šokti prieš tokią didelę žmonių minią, kiekvienas jautėme atsakomybę sušokti kuo geriau ir pateisinti savo kaip projekto nugalėtojų vardą.

 • Ką tau reiškia šokiai?

  Šokiai visuomet man asocijavosi su gera energija ir įvairiapusišku savęs išreiškimu. Šokdama aš išmokau mėgautis akimirka, dirbti ir stengtis dėl rezultato, nepasiduoti, išreikšti susikaupusias emocijas, klausyti ir savęs, ir kitų, kurti. Pamokos, kurių išmokau bešokdama – neįkainojamos, o patirti nuotykiai – nepamirštami, todėl šokiai man tarsi gerų emocijų ir gyvenimiškų pamokų junginys.

 • Kodėl tapai šokių mokytoja? Ką nori perduoti mokiniams?

  Nors visada gerai sutariau su vaikais, niekada nebuvau pagalvojus apie tai, kad galėčiau su jais ne tik smagiai leisti laiką, bet ir juos mokyti šokti , tačiau vieną kartą, visiškai atsitiktinai, atsirado didelis noras išbandyti savo jėgas ne tik pačiai besimokant choreografijų, bet ir jas kuriant, mokant kitus. Kelis kartus pabandžius supratau, kad man tai labai patinka, kad jaučiuosi gerai matydama vaikų pastangas besimokant ir jų progresą. Svarbiausias mano tikslas – ne tik išmokinti gatvės šokių pradmenų, bet ir suteikti kiekvienam šokėjui pasitikėjimo savomis jėgomis ir parodyti, kad įdėjus pastangų, viskas yra pasiekiama.

 • Kas tavo įkvėpimas?

  Labiausiai mane tobulėti ir bandyti įkvepia artimųjų paskatinimai, o naujiems šokiams idėjų semiuosi iš kitų šokėjų ir muzikos, jos beklausant ir eksperimentuojant mane aplanko geriausios idėjos.

   

 • Tavo moto? Norai? Svajonės? Filosofija?

  Svajonių turiu daug, pasidalinsiu, kada išsipildys!:) O gyvenime visuomet remiuosi taisykle, kad niekas nevyksta be reikalo, todėl kiekvieną gyvenimo įvykį stengiuosi priimti kaip pamoką.

   

I am a buttonJFIFHH@ExifMM*i X8Photoshop 3.08BIM8BIM%ُ B~X " }!1AQa"q2#BR$3br %&'()*456789:CDEFGHIJSTUVWXYZcdefghijstuvwxyz w!1AQaq"2B #3Rbr $4%&'()*56789:CDEFGHIJSTUVWXYZcdefghijstuvwxyzCC 2 ?((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((^Cf}KȭWq'?R??IAh'?R??IAh'?R??IAh'?R??IAh'?R??IAh'?R??IAh'?R??IAh'?R??IAh'?R??IAj_]^x}KkmT&:*( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( (?((((((((((((((((((((7)mWO\ljaKoz((((((((+ſ)sO\dž-aK:z( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( (?((((((((((((((((((((7)mWO\ljaKoz(((( f9oF~=QE! Ik-%}΍e,_`\w$)*Zt':HO(c?]=s.Z袊(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((7)mWO\ljaKoz((+ Z%\4‡zSwGf=׵u|kğA[email protected] zvXV9?q^ks wV9T2c}k<e6 vODF{[email protected]M OE ʰy)E+r tAcN VVQFUNnYjPEP\dž-aKz<31o \EQEQEQEQEQEQEQEQEQEQEQEQEQEQEQEQEQEQEQE((((((((((((((((((((7)mWO\ljaKoz((/G-*ݿ@Ahߺ8?y)$I(i?->rٺӠo>w[Š63y6n8'#KI[email protected][email protected]s.Zſ)sOEPEPEPEPEPEPEPEPEPEPEPEPEPEPEPEPEPEPEPEP((((((((((((((((((((7)mWO\ona{~%W7ec ݸQj7POEsھ$Mj7POEsھ$Mj7POEsھ$Mj7POEsھ$Mj7POEsھ$Mj7POEsھ$Mj7POEsھ$Mj7POEsھ$Mj7PO\dž-aK_& Ö=?g[uȠ((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
×