TRENERĖ INDRĖ - ŠIUOLAIKINIS ŠOKIS | UP Studija
 
  • Nuo kada šoki? Ar kažką studijavai, kas susiję su šiuo stiliu? 

Šokti pradėjau nuo mažens, kuomet mama dar darželyje nuvedė į šokių būrelį. Nuo tada ir prasidėjo mano šokio kelionė, kuri tęsiasi iki dabar. Šiauliuose lankiau ShowDance klubą ,,Flamingas”, 9 metus šokau liaudinius šokius kolektyve ,,Šėltinis”, o būdama 15 metų įstojau į Vilniuje esančią Nacionalinę M.K. Čiurlionio menų mokyklą, baigiau Baleto skyriaus šiuolaikinio/modernaus šokio programą. Šioje mokykloje įgavau didelę sceninę patirtį, profesionalūs mokytojai padėjo įgyvendinti visus lūkesčius. Vėliau dalyvavau įvairiuose seminaruose ir pati juos vedžiau, o šiuo metu studijuoju VDU menų istoriją, kritiką ir medijas.

 

  • Kokius stilius propaguoji? 

Stipriai jaučiuosi šokdama šiuolaikinį/modernų šokį, bet taip pat turiu baleto pagrindų, gatvės šokių, ShowDance, pramoginių, Jazz’o. Mėgstu improvizuoti ir skirtingų šokių stilių elementus sujungti į vieną.

 

  • Kokie yra pasiekimai/laimėjimai?

Esu dalyvavusi Lietuvos ir Europos (Vokietijoje, Lenkijoje, Estijoje) IDO čempionatuose, konkursuose, užėmusi prizines vietas tiek su grupe, tiek šokant solo ar duetus. LT Cup’16 Best Solo Adults kategorijoje laimėjau 3 vietą.

trenere indre ivanauskyte siuolaikinis sokis up studija
  • Kokiuose projektuose dalyvavai?

Šokau įvairiuose spektakliuose, kuriuos rodėme ne tik Lietuvos scenose, bet ir užsienyje, teko galimybė dirbti su garsiais choreografais, dėstytojais. Teko galimybė šokti ir televizijos projektuose.

 

  • Kodėl tapai šokių mokytoja? Ką nori perduoti mokiniams?

Šokių mokytoja tapau todėl, kad visą įgautą patirtį, sukauptas žinias noriu perduoti jaunajai kartai, kurie pamiltų šokį, pasinertų į kūrybą, nebijotų išreikšti savęs, nes kaip yra žinoma šokis/judesys – tai viena iš bendravimo priemonių. Nieko nėra geriau nei matyti vaiko ryžtą, užsidegimą akyse kiekvienos treniruotės metu.

 

  • Kas tavo įkvėpimas? 

Mano įkvėpimas yra tie žmonės, kurie sugeba savo hobį paversti darbu, neprarasdami tos laimės, kuri teikia malonumą ir džiaugsmą.

 

  • Tavo moto? Norai? Svajonės? Filosofija?

Šiuo metu mano noras/tikslas – treniruoti vaikus studijoje, juos įkvėpti, atverti didesnes galimybes tiek patiems vaikams, tiek sau, tobulėjant kaip šokėjai.

 

  • Kodėl būtent šis stilius?

Šiuolaikiniame šokyje svarbu ne tik atliekami judesiai, technika, bet ir emocijos, išgyvenimai. Šis stilius nuolat tobulėja ir keičiasi. Tai laisvas bei dažnai improvizuotas judėjimas, kurio techniką sudaro baleto, modernaus, džiazo, gatvės bei kitų šokių mišinys, kuris reikalauja daug fizinio pasiuošimo ir disciplinos. Aplamai šokis ugdo įdomią asmenybę, suteikia pasitikėjimo savimi, suteikia progą susipažinti su naujais, įdomiais žmonėmis, o svarbiausia, kad šokis neturi amžiaus, jį gali išbandyti ir pamėgti kiekvienas.

trenere indre ivanauskyte
No pamokos available in mazoji-sale category!
No pamokos available!