TRENERĖ KAROLINA - ZUMBA | UP Studija
 
  • Nuo kada šoki? Ar kažką studijavai, kas susiję su šiuo stiliu? 

Su ZUMBA susipažinome prieš 4 metus, dalyvaudavau renginiuose, lankydavausi treniruotėse. Taip prasidėjo mano kelias į ZUMBA instruktores, dabar jau metai, kaip sėkmingai treniruoju. ZUMBA ne tik šokis, bet ir fitnesas, esu baigusi Lietuvos sporto universitetą fizinio aktyvumo ir visuomenės sveikatos specialybę, kuri man užtikriną kompetenciją vygdyti treniruotes. 

 

  • Kokius stilius propaguoji? 

ZUMBA treniruotėse susipina labai daug šokių stilių, pradedant nuo salsos, cumbios, regetono baigiant fitneso kombinacijom. Negaliu išskirti nei vieno stiliaus, kadangi visi savaip gražūs, įdomūs ir užkrečiantys.

 

  • Ką tau reiškia šokiai?

Šokis – vienas geriausių būdu atsipalaiduoti, pabėgti nuo dienos rūpesčių. Treniruotėje ne tik išsikraunu, bet ir pasikraunu gerų emocijų. 

 

  • Kodėl tapai šokių mokytoja? Ką nori perduoti mokiniams?

Niekada negalvojau, kad mėgstama veikla gali tapti mėgstamu darbu. Paskatinta gerų draugų ir trenerės, tapau tuo kas esu – ZUMBA instruktorė. Svarbiausia, ką noriu perduoti mokinėms savo treniruočių metu – geras emocijas, pozityvumą, bei sveikesnį gyvenimo būdą.

 

  • Kas tavo įkvėpimas? 

Nuoširdi nuotaika, kuri mane apima, pamačius savo šokėjų laimingus veidus po treniruotės. Tai paskatina mane dar labiau tobulinti savo žinias ir tęsti tai ką darau. 

zumba pamokos kaunas up studija karolina
  • Tavo moto? Norai? Svajonės? Filosofija?

Su kiekviena diena siekiu padaryti geresnę ir pozytivesnę aplinką, suburti žmonių bendruomenes, kuriuos jungia vienas tikslas – ZUMBA. Viena didžiausia svajonė, kad teikiamos ZUMBA vertybės paliestu kiekvieną.  

 

  • Kodėl būtent šis stilius? 

ZUMBA – yra didžiulis tinklas, kuris skatina visus žmones vienytis, tai yra didina tarpusavio toleranciją, nesvarbu koks Tu esi, nes mes visi esame lygūs. Ši ZUMBA įdėja yra artima mano vertybėms, o sporto stilius – artimas mano sielai.

No pamokos available!
No pamokos available in mazoji-sale category!
No pamokos available!