fbpx
Trenere-Patricija-UP-Studija
 • Nuo kada šoki?

  Šokti pradėjau nuo 2017 metų.

 • Kokius stilius propaguoji?

  Labiausiai propaguoju Hip Hop ir House, bet taip pat įdomu išmėginti ir kitus stilius bei plėsti savo žinias.

 • Kokie tavo pasiekimai/laimėjimai?

  Grupėje, kurioje anksčiau šokau laimėjome 3 ir 1 vietas konkurse STREET ART CHAMPIONSHIP,
  2 vietą konkurse STREET STYLE,
  2 vietą Lithuania Cup, Grand Prix konkurse Judesio Piramidė
  Naujausi laimėjimai Up studijoje buvo:
  STREET ART 2 vieta, konkurse ŠOK 3 vieta, bei Black&White duo kategorijoje 1 vieta.

   

 • Kokiuose projektuose dalyvavai?

  Teko dalyvauti įvairiuose šokių konkursuose.

 • Ką tau reiškia šokiai?

  Šokiai man leidžia atsipalaiduoti ir suteikia galimybę atsiriboti nuo galvoje esančių minčių. Šokdama jaučiuosi laiminga ir galiu išreikšti savo emocijas. Taip pat kartais šokiai suteikia streso bei nesėkmių, bet iš kiekvieno pralaimėjimo galiu pasimokyti ką galėčiau padaryti geriau kitą kartą.

 • Kodėl tapai šokių mokytoja? Ką nori perduoti mokiniams?

  Visada žavėjausi šokių mokytojais ir niekada nebūčiau pagalvojusi, kad būsiu viena iš jų. Sulaukusi pasiūlymo iš studijos vadovų labai apsidžiaugiau, kad galėsiu tobulėti ne tik kaip šokėja, bet ir kaip šokių mokytoja. Esu jiems labai dėkinga už pasitikėjimą ir tokią didžiulę galimybę tobulėti. Visus šokėjus norėčiau išmokinti tikėti savimi ir niekada nepasiduoti pralaimėjus, nes šokis neturėtų būti tik medalis ar taurė.

 • Kas tavo įkvėpimas?

  Mano didžiausias įkvėpimas yra Up studijos komanda. Esu jiems visiems labai dėkinga už skatinimą plėsti savo žinias ir išnaudoti kiekvieną suteiktą galimybę šokti. Be galo daug motyvacijos man suteikia viena iš studijos trenerių Gabrielė. Gaunu daug įkvėpimo matydama jos aistrą šokiui ir stiprybę siekiant užsibrėžtų tikslų. Taip pat mane įkvepia bendravimas su kitais šokėjais, dalyvavimas įvairiuose seminaruose bei konkursuose.

 • Tavo moto? Norai? Svajonės? Filosofija?

  Turiu ne vieną svajonę, bet apibendrinus noriu neužsistovėti vienoje vietoje, pasitikėti savimi ir plėsti savo žinias. Norėčiau nenustoti mokinti vaikų ir matyti juos augančius bei tobulėjančius šokių strityje. Save push’inu mintimi, kad visi turime tiek pat laiko. Šokiui reikia skirti daug pastangų ir prakaito, nes ir patys geriausi pasaulio šokėjai turi 24h per parą.

I am a buttonJFIFHH@ExifMM*i X8Photoshop 3.08BIM8BIM%ُ B~X " }!1AQa"q2#BR$3br %&'()*456789:CDEFGHIJSTUVWXYZcdefghijstuvwxyz w!1AQaq"2B #3Rbr $4%&'()*56789:CDEFGHIJSTUVWXYZcdefghijstuvwxyzCC 2 ?((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((^Cf}KȭWq'?R??IAh'?R??IAh'?R??IAh'?R??IAh'?R??IAh'?R??IAh'?R??IAh'?R??IAh'?R??IAj_]^x}KkmT&:*( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( (?((((((((((((((((((((7)mWO\ljaKoz((((((((+ſ)sO\dž-aK:z( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( (?((((((((((((((((((((7)mWO\ljaKoz(((( f9oF~=QE! Ik-%}΍e,_`\w$)*Zt':HO(c?]=s.Z袊(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((7)mWO\ljaKoz((+ Z%\4‡zSwGf=׵u|kğA[email protected] zvXV9?q^ks wV9T2c}k<e6 vODF{[email protected]M OE ʰy)E+r tAcN VVQFUNnYjPEP\dž-aKz<31o \EQEQEQEQEQEQEQEQEQEQEQEQEQEQEQEQEQEQEQE((((((((((((((((((((7)mWO\ljaKoz((/G-*ݿ@Ahߺ8?y)$I(i?->rٺӠo>w[Š63y6n8'#KI[email protected][email protected]s.Zſ)sOEPEPEPEPEPEPEPEPEPEPEPEPEPEPEPEPEPEPEPEP((((((((((((((((((((7)mWO\ona{~%W7ec ݸQj7POEsھ$Mj7POEsھ$Mj7POEsھ$Mj7POEsھ$Mj7POEsھ$Mj7POEsھ$Mj7POEsھ$Mj7POEsھ$Mj7PO\dž-aK_& Ö=?g[uȠ((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
×