TRENERIS ROKAS - GATVĖS ŠOKIAI | UP Studija
 
rokas gatves sokiai
  • Kiek laiko šoki?

Šiuo metu eina 8-ti metai šokių pasaulyje.

 

  • Kokius stilius propaguoji?

Labiausiai mėgstu Hip-Hop’ą, būtent jo choreografijas. Neatmetu ir Freestyle, nes tai yra būtinas elementas kūrybai. Taip pat mėgstu House, o kartais tenka pašokti ir Popping’o.

 

  • Kokie yra tavo pasiekimai/laimėjimai?

Lithuanian open ’19 solo male adults 3 vieta. Kadangi solo šoku ne tiek daug, pagrindiniai pasiekimai yra pasiekti su komanda. Labiausiai įsimena 3 vieta užimta formation kategorijoje 2017 metais, ir 3 vieta small groups kategorijoje 2019 metais pasaulio čempionate. Prie pasiekimų galiu paminėti apsilankymą Kinjaz Dojo LA 2018 metais, ir Fair Play Dance Camp 2019 metais – buvo nerealu lankytis tokiose vietose ir semtis patirties iš talentingų šokėjų.

 

  • Kokiuose projektuose dalyvavai?

Dalyvavau Lietuvos talentuose 2017 metais su komanda ir užemėme 5 vietą, o 2019 metais – 3 vietą.

 

  • Ką tau reiškia šokiai?

Tai man reiškia nebijojimą išreikšti save. Šokiai man padėjo išdrąsėti, nes anksčiau būdavau tas žmogus, kuris kompanijoje dažnai bijodavo pasakyti savo nuomonę ir labai kreipdavo dėmesį į tai, ką apie mane mąsto kiti. Kai išmokau mažiau imti į galvą piktas mintis iš aplinkinių, automatiškai atsirado drąsa ir, manau, kad dėl to galiu būti dėkingas šokiams. Šokiai mane išmokė judėti, pasirodyti ir nekreipti dėmesio į nenaudingus komentarus apie mano judėjimą (to linkėčiau visiems). Juk visi yra “drąsūs” ir “pakankamai patyrę” komentuoti, kai stovi žiūrovo vietoje, bet mano patarimas būtų visą tai parodyti šokių aikštelėje! Taip pat man šokiai siejasi su meile, tolerancija progresui, savo stiliaus atradimu ir vienybe, ir skatinu šokių bendruomenėje šitas vertybes puoselėti kiekvieną šokėją.

  • Kodėl tapai šokių mokytoju? Ką nori perduoti mokiniams?

Tapau šokių mokytoju nes noriu dalintis. Tiek meile šokiui, tiek sukaupta patirtimi apie judėjimą. Mokiniams noriu perduoti tai, kad nebijotų judėti ir save parodyti, noriu perduoti, kad atsižvelgimas į kitų žmonių piktas nuomones tik stabdo tobulėjimą. Tiesiog noriu išmokyti mokinius mėgautis šokiu ir skatinti domėtis.

 

  • Kas tavo įkvėpimas? 

Pagrindiniai įkvėpimai yra Chris Martin, Carlo Darang Bam Martin, Lyle Beniga, Larkin Poynton, Franklin Yu ir nemažai kitų. Įvairios komandos kaip Choreo Cookies, The Company, The Kinjaz.

 

  • Tavo moto? Norai? Svajonės? Filosofija?

Mano moto/filosofija būtų, kaip ir minėjau, mažiau kreipti dėmesį į kitų apkalbinėjimus. Daugiau laiko reikia skirti savo tobulėjimui šokiuose, kūrybai. Mano svajonės: turėti pažengusiųjų adults komandą, pašokti ir padiskutuoti su kiekvienu mane įkvepiančiu choreografu.