#UPkaledos subūrė visą UP šokių studijos šeimą | UP Studija
 

#UPkaledos subūrė visą UP šokių studijos šeimą

sokiu studijos kaledos
#UPkaledos – šventė, kurios negalima praleisti

Įsimintiniausias metų renginys UP šokių studijos šeimoje, #UPkaledos, tapo pačiu gražiausiu, šilčiausiu ir nuostabiausiu mūsų renginiu 2019 metais. Visus metus lauktos, planuotos ir puoselėtos UP studijos Kalėdos suspindėjo Gruodžio 21 dieną Kauno Kultūros centre ir sulaukė beveik 500 studijos šeimos narių ir draugų!

Vyko solo kovos kurias vertino garbinga komisija

Kaip ir kiekvieną šventę, taip ir Kalėdų metu rengėme #UPbattles solo kovas, kuriose varžėsi patys stipriausi mūsų šokėjai, o juos vertino kviestiniai svečiai savo pasiekimais pasižymėję ne tik Lietuvoje, bet ir įvairiuose pasaulio kampeliuose: Jurgis Binkauskas (Jimmy Saito), Dovilė Matulytė, Dovydas Girdauskas (Dozzy). Teisėjai motyvavo studijos šokėjus ir svečius demonstruodami savo profesionalumo lygį pasirodymais.

Solo, komandiniai pasirodymai ir augančios gretos

Mūsų studijos nariai pasirodė ne tik solo kovose, bet ir atliko geriausius komandinius pasirodymus. Juk niekas taip nesuburia draugų, kaip veikla kartu, tad mūsų šokėjai ruošėsi ir parodė savo komandų sugebėjimus vieni kitiems UP Kalėdų metu. Šiemet šokių studijos šeimą užaugo, ją papildė naujos amžiaus grupės ir komandos. Atsirado gatvės šokių grupė tėveliams, šiuolaikinio šokio grupė 8-12 metų vaikams ir įvairaus amžiaus gatvės šokių grupės Domeikavoje. Nors šios komandos mūsų šeimoje visai nesenai, pradėjo tik šį sezoną, tačiau jos puikiai spėjo pasiruošti pasirodymams ne tik Kalėdų šventei, bet ir varžyboms!

Pasirodymai ir siurprizai

Visos komandos Kalėdinėje šventėje pasirodė puikiai ir buvo apdovanotos mūsų rėmėjų įsteigtais prizais! #UPkaledos šventėje visų nuostabai padarė siurprizą ir pasirodė Alekna ir Otreya. Šventėje skambėjo populiariausi hitai, kurių žodžius dauguma šokėjų ir žiūrovų mokėjo mintinai. Šie atlikėjai užkūrė tikrą vakarėlį scenoje kartu su UP studijos šokėjais!

up studija kaledos
Dviguba šventė ir tortas

Šventės pabaigą vainikavo aštuntojo gimtadienio tortas! Ar galite patikėti, jog UP šokių studija sėkmingai gyvuoja jau 8 metus? Mes galime! O šią progą paminėjome #UPkaledos metu kartu su visais šokėjais, svečiais ir draugais skaniai ragaudami gimtadienio tortą!

Ačiū visiems, kurie prisidėjo

Mūsų šventė, nebūtų buvusi tokia nuostabi be mūsų dosnių rėmėjų, kurie UP studijos šokėjus apdovanojo superinėmis dovanomis! UP šokių studija dėkoja

Ir dėkojame JUMS, mūsų šokėjai, draugai, svečiai, sekėjai, skaitytojai, lankytojai – be jūsų, nebūtų mūsų.

Dalintis: