Gatvės šokėjas išduoda - ką daryti pamiršus šokio žingsnelius | UP studija
 

Garsus šokėjas išduoda paslaptį ką daryti pamiršus šokio žingsnius

Trečiasis #UPschool seminaras

Sausio 26 dieną, Sekmadienį, UP šokių studijos nariai ir draugai susirinko į trečiajį #UPschool workshop’ą HIP HOP FREESTYLE stiliumi su žinomu HIP HOP stiliaus atstovu Žilvinu Majausku. Jis savo žinių bagažą atvežė tiesiai iš Prancūzijos! O šokėjai, ištroškę žinių, rinkosi į seminarą dvejomis grupėmis: 7 – 12 metų ir >12 metų.

paaugliu sokiu burelis
Verta nepamiršti, kodėl pradėjote šokti

Žilvinas šokėjams priminė vieną svarbiausių bet kokio šokio akcentų – mėgavimasi šokiu. Šokėjai dažnai įsisukę į varžybų bumą pamiršta, kodėl jie šoka – todėl, kad smagu, linksma, ne tik dėl taurių ir apdovanojimų. Treneris taip pat akcentavo ir skatino šokėjus jausti dainos muzikalumą ir ritmiką.

sokiu seminaras freestyle
Stebuklingas triukas BOUNCE

Treneris Žilvinas atskleidė triuką, padėsiantį išsikapstyti iš keblios situacijos, kai šokio metu apėmus stresui pamirštama ką daryti. BOUNCE – tai vienas pagrindinių gatvės šokių judesių, kuris padeda nusiraminti, susikaupti ir iš jo šokėjas toliau gali tęsti savo choreografiją. Bounce yra basic šokio žingsnelis, todėl komisija dėl jo balo nemažina.

gatves sokiu treniruote

HH FREESTYLE seminaro dalyviai įgijo naujų žinių, džiaugėsi patirtimi, ir jau su nekantrumu laukia kito #UPschool seminaro!

Dalintis: