WAACKING pradininkė Lietuvoje turi įkvepiančią žinutę visiems šokėjams
 

WAACKING pradininkė Lietuvoje turi įkvepiančią žinutę visiems šokėjams

Vasario 22 dieną, šeštadienį prieš varžybas, UP studijos šokėjai nemiegojo, o gilino savo žinias apie WAACKING stilių ketvirtajame #UPschool workshop’e su Brigida Gruodyte. Ji, gatvės šokių šokėja, pirmoji WAACKING šokio stiliaus atstovė Lietuvoje, choreografė bei pedagogė. Savo, kaip gatvės šokėjos, žinias tobulino ne tik Lietuvoje, tačiau ir Prancūzijoje. O šiandien Brigida moko WAACKING pagrindų, bazinių judesių, įvairiausių šokio variacijų ir pozų integravimo.

gatves sokiu seminaras

Brigidai WAACKINGAS yra būdas išreikšti žodžius šokio judesiais. Šiame šokio stiliuje ypač svarbi emocija ir pasitikėjimas savimi. Jei suklydai šokant – tai visiškai nesvarbu – reikia toliau šokti, apsimesti, kad taip turėjo būti ir pasitikėti savo gebėjimais. Brigida labiau mėgsta tough waacking versiją – išraiškingesnius, labiau emocionalius judesius ir greitesnį muzikos ritmą. Taip pat šokėja nebijo waackingo maišyti su poppingu pridedant greitus raumenų įtempimo ir atpalaidavimo judesius.

sokiu seminaras

Brigida turi įkvėpiančią žinutę visiems šokėjams: “šokyje būkite kuo labiau autentiškesni”, nesistengti kažko kopijuoti ar vaidinti. Geriausias šokis gimsta vedamas pačio šokėjo jausmų ir muzikos.

Dalintis: