fbpx

More.Than.A.Human Dance Intensive

MORE.THAN.A.HUMAN Projektas pristato jums šokių intensyvą, kurio metu kiekvienas projekto narys pasidalins individualiu požiūriu į judesį, kūrybiškumą, ekspresiją ir būdus atsiskleisti pasakojant pasirenkant savo istoriją per savo pasirinktą šokių stilių.


Turėsime tris skirtingas pamokos kurių metu supažindinsime su įvairiausiomis technikomis ir kaip jomis naudotis tiek per improvizaciją, tiek kuriant choreografiją.
Ir iš karto po jų, visi bendromis jėgomis, naudojant gautą informaciją – kursime.

Spontaniškai kursime istoriją, nedidelį pasirodymą vietoje – kuriuo pasidalinsime su kitais per More.than.a.Human platformą – su tikslu įkvėpti kitus ir parodyti kokius magiškus dalykus galime sukurti bendromis jėgomis kai tik norime.

Kai kam jau mūsų projektas yra gan gerai pažįstamas, kai kam gal ne – More.Than.A.Human yra bendruomenės projektas siekiantis kurti saugią erdvę kūrybai, tobulėjimui ir apskritai individualiam augimui, bei augimui kartu su kitais.

Šiuo metu būtent ir turime tikslą atidaryti tokią erdvę, nuostabioje vietoje Grigiškėse.
Ir kad tai įgyvendinti, visi bendromis jėgomis bandome surinkti pakankamai lėšų išpirkti žemę kuri yra apsupta begalinio grožio gamta, ir jau vietoje egzistuojančiu namu, kur galėsime įgyvendinti daugybę įkvepiančių projektų ir padėti vieni kitiems.
Tad šio intensyvo metu – mes norime jums parodyti dalelę šios vizijos, supažindinti su galimybėmis kurios laukia mūsų pasiekiant pirmąjį tikslą.


Ko mes prašome jūsų?
Ateiti su atvira širdimi ir palaikyti mus, bei vieni kitus.
Intensyvo data: 2022.04.16
Laikas: 14:00 – 18:30
Vieta: UP STUDIJA ( Kaunas )
Kaina: Pilnas kursas – 35 EURO
Viena pamoka atskirai – 10 EURO


Intensyvo tvarkaraštis:
14:00 – 15:00 / Eglė Vi – Waacking Arms Control Technique
15:00 – 16:00 / Jon SKY – Tracing & Threading
16:00 – 17:00 / Kamilla – Space, Energy & Directions
17:15 – 18:15 / CREATIVE BUILDING WITH EACH OTHER & USING ALL THE TOOLS ABOVE. AS WELL AS ADDING STORY TELLING & EXPRESSION.


Galima rinktis arba vieną treniruotę, arba FULL PACK.

Grupinės ir individualios Gatvės šokių treniruotės KAUNE

Išbandyk save! Registruokis NEMOKAMAI treniruotei

×