Papildomos paslaugos | UP Studija
 
Patalpų nuoma pamokoms ir renginiams

 

Erdvios ir šviesios patalpos jūsų pamokoms, seminarams ir renginiams! Turime pasiūlyti NET 3 sales:

Mega salė – 100 kv. m., kaina 35 eur/val.;

Didžioji salė – 60 kv. m., kaina 25 eur/val.;

Mažoji salė – 40 kv. m., 15 eur/val.

Ilgalaikio bendradarbiavimo atveju kaina derinama.

vestuvinis šokis
Vestuvinio šokio pamokos

 

Gražiausiai savo gyvenimo dienai ruoškitės iš anksto ir vestuvių dieną džiaukitės romantika dvelkiančiu, lengvu ir šventės svečius žavinčiu vestuviniu šokiu. Vestuvinio šokio pamokos kaina – 30 eur/h.

mergvakario sokis
Mergvakario šventė

 

Šią puikią tradiciją praleiskite žaismingai žengdamos į taktą pagal viliojančius, salsa, bachata, chia chia, vogue, hip hop ar kitu jūsų norimu stiliumi. Kaina nuo 60 eur/h iki 10 žmonių grupei, papildomam asmeniui +5 eur/h. Taip pat papildomai galima užsisakyti fotografą, filmuotoją ar užkandžių tiekimą.

individuali šokių pamoka
Individualios šokių pamokos

 

Čia išmoksite norimo stiliaus pagrindų ir subtilybių. Jei esate pažengęs, mokysitės įmantrių judesių, stiliaus specifikos. Galime padėti pasivyti komandos narius, užpildyti choreografijos spragas. Kaina 20 eur/h.

gimtadienis
Vaikų ir suaugusiųjų gimtadieniai

 

Geras pasirinkimas norint aktyviai ir šauniai švęsti gimimo dieną! Galite rinktis “Kelionės aplink pasaulį”, “Gatvės šokių ritmų”, “Lotynų Amerikos karštinės” ar kitos jūsų pasirinktos temos gimtadienio programą. Kaina nuo 80 eur/h. Taip pat papildomai galima užsisakyti fotografą, filmuotoją ar užkandžių tiekimą.

Gimtadienio staigmena

Norite nustebinti savo artimajį originaliai? Mes jums turime šaunią idėją – kartu nustebinkime gimtadienio kaltininką šokiu! Kaina derinama pagal užsakymą.

pasirodymai su atlikėjais
Šokėjai prie atlikėjų

 

Jūsų atlikėjų pasirodymas gali būti dar įspūdingesnis su patyrusiais UP studijos šokėjais! Mes ne tik jūsų renginiui skirsime geriausius savo šokėjus, bet ir padėsime sukurti choreografiją. Kaina derinama pagal užsakymą.

choreografijų kūrimas
Choreografijų kūrimas

 

Galime padėti jums išpildyti jūsų šokio viziją arba sukurti visą choreografiją nuo nulio. Kuriame choreografijas tiek solo šokėjams, tiek duetams, tiek komandoms. Kaina derinama individualiai pagal kliento poreikius.

šokių pasirodymas renginyje
Šokių pasirodymai renginiuose

 

Nustebinkite savo renginio dalyvius ir svečius šauniu šokių pasirodymu! Jūsų šventėje galime parodyti gatvės arba šiuolaikinio šokio sugebėjimus ir puikią choreografiją. Kaina derinama pagal užsakymą.

šokių pamokos renginiuose
Šokių pamokos renginiuose

 

Tai linksma ir aktyvi pramoga jūsų renginyje! Mūsų patyrusi šokių trenerė atvyks į jūsų šventės vietą ir svečius, bei dalyvius išmokys jūsų pasirinkto stiliaus choreografijos. Pažadame daug juoko! Kaina nuo 100 eur/h.

up studija stovykla
Šokių stovykla

 

Kas metus organizuojama #UPcamp gatvės šokių stovykla padės ištobulinti savo šokių aikštelės įgūdžius nuo nulio iki mėnulio! Stovykla skirta šokėjams nuo 7 metų, kurie nori ne tik linksmai praleisti laiką bendraminčių kompanijoje, bet ir parsivežti pilną žinių bagažą. Stovykla vyksta Birželio 28 – Liepos 4 dienomis. Daugiau informacijos rasite čia.