fbpx

Vestuvinis šokis

 • Vestuvinis šokis

  50
  / val.
  • Derinamas jums patogus individualių treniruočių laikas
  • Nemokamos konsultacijos muzikos, šokio stiliaus, aprangos klausimais
  • Šokį galima paruošti per 5-6 pamokas, priklausomai nuo norų

Vestuvinio šokio pamokos: valso pamokos ar individualus jaunųjų šokis?

Apie vestuvinį šokį ne viena jaunoji svajoja nuo mažų dienų. Todėl visai nenuostabu, kad jaunųjų šokis yra labai svarbi vestuvių šventės dalis ir daugelis porų nori iš tikrųjų sužibėti šeimos ir draugų akivaizdoje. Visgi bėgant laikui ir keičiantis vestuvių „madoms“, poros vis labiau išlaisvėja ir pasirenka pačius įvairiausius šokio stilius bei elementus. Tad jei jauti, kad jaunųjų valsas – ne tau, ne bėda.

Kviečiame registruotis vestuvinio šokio pamokoms jau dabar!
Jei turite klausimų ar tiesiog norite susipažinti, susisiekite jau dabar!

MŪSŲ TRENERĖS

Trenerė Justina

Trenerė Renata

Klientai kalba apie mus

Nuostabi moteris ir trenerė, kurios patarimai - aukso vertės, o atsidavimas kūrybai - 100%. :) Mūsų vestuvinis šokis be proto patiko ne tik mums patiems, bet ir vestuvių šventės svečiams juos palikdamas be žado. Šokio jautrumas ir emocija - neapsakomi. 100% rekomendacijos! ?
Puiki trenerė - per tris pamokas paruošėme visą šokį, prie kurio prijungėme ir sūnų. Per tokį trumpą laiką Justina sustatė efektingai atrodančią choreografinę kompoziciją, kuri lengvai įkandama ir visiškai šokių patirties neturintiems. Trenerė puikiai supranta, ko reikia išties gražiam vestuviniam šokiui, neapkraunant jo nereikalingais elementais. Susikalbėti labai paprasta, iš karto pagauna ko nori pora. Tik geriausios rekomendacijos! :)
Norime padėkoti Justinai už ypatingai romantišką vestuvinį šokį. Jautėmės ramiai ir patogiai, nes šokio judesiai buvo parinkti pagal mus, individualiai. Pasikalbame su vyru po šventės, kad pasiruošimas šokiui buvo ne dar vienas vestuvinis reikaliukas, o pramoga mums. Labai džiaugiamės, kad nusprendėmė šokti vestuvių dieną ir pasirinkome būtent jus.
×