fbpx

Vestuvinis šokis

- VESTUVINIO ŠOKIO PAMOKA 40 EUR./VAL.
- REKOMENDUOJAMOS 5-6 PAMOKOS

+ BONUSAI

  • Derinamas jums patogus individualių treniruočių laikas
  • Nemokamos konsultacijos muzikos, šokio stiliaus, aprangos klausimais
Jei turite klausimų ar tiesiog norite susipažinti, susisiekite jau dabar!

Vestuvinio šokio pamokos: valso pamokos ar individualus jaunųjų šokis?

Apie vestuvinį šokį ne viena jaunoji svajoja nuo mažų dienų. Romantiškuose kino filmuose, animaciniuose filmukuose gausu scenų, kuriose pasitempę itin sinchroniškai juda įsimylėjėliai. Todėl visai nenuostabu, kad jaunųjų šokis yra labai svarbi vestuvių šventės dalis ir daugelis porų nori iš tikrųjų sužibėti šeimos ir draugų akivaizdoje. Tėvai greičiausiai atmins, kad anksčiau vestuvinis šokis buvo įsivaizduojamas tik kaip jaunavedžių valsas ir ne kitaip. Visgi bėgant laikui ir keičiantis vestuvių „madoms“, poros vis labiau išlaisvėja ir pasirenka pačius įvairiausius šokio stilius bei elementus. Tad jei jauti, kad jaunųjų valsas – ne tau, ne bėda.

Mūsų studijos, įsikūrusios Kaune, mokytojos Justina ir Rasa vestuvinio šokio pamokose yra ruošusios daugybę porų ir sukūrusios pačių netikėčiausių sprendimų, į kuriuos įtraukiami bachatos, salsos, rumbos, cha cha ritmai ir žingsneliai. Ką jau bekalbėti apie pakėlimus primenančius filmą „Purvini šokiai“ ar jausmingus lėtus nulenkimus, kurie sukelia gausius plojimų ir svečių ovacijas.

Kuo sudėtingiau, tuo gražiau - mitas

Tačiau, anot Justinos, svarbiausia yra ne judesiai, žingsneliai ir netgi ne patirtis šokių aikštelėje, kurios trūkumas dažnai verčia iš anksto nerimauti būsimuosius jaunikius. Anaiptol, svarbiausia yra atrasti kombinacijas, kurios abiems poroje būtų priimtinos ir išmokstamos bei pačio šokio pajautimas. Būtent dėl to vestuvinis šokis turi daugybę variacijų – pats idealiausias būdas yra išsirinkti poros charakterį atitinkantį šokį. Tokiu atveju jausitės savo vietoje ir patirsite pačias gražiausias akimirkas ne tik vestuvių dieną, tačiau ir besiruošiant jaunavedžių šokio pamokose.

Dėl šių priežasčių nieko nuostabaus, kad pirmasis šokis įgauna vis įvairesnes formas. Tai gali būti ir klasikinis jaunavedžių valsas, tačiau pritaikytas būtent porai bei pasirinktai muzikai. Taip pat, anot UP Studijos įkūrėjos Justinos, gana svarbu iš anksto numatyti, kokiais rūbais bei batais ir bateliais yra planuojama šokti jaunųjų šokį.

Rekomendacijos

Rekomenduojama pagalvoti, ar vestuvinio šokio stilius atitinka aprangą ir avalynę, nes vėliau tai gali sukelti nemažai rūpesčių. Pavyzdžiui, jei jaunoji planuoja šokti su ilga šleifine arba ypač siaura, žingsnius ribojančia suknele, greitus judesius atlikti bus ypač sunku. Justina pataria šokti su judesių nevaržančiais rūbais bei avalyne. Na, o jei vis dėlto norisi išlaikyti pirminį įvaizdį ir jaunųjų šokio metu, choreografija turi būti priderinta.

Jei svajojate apie išskirtinį ir unikalų pirmąjį šokį ar norite itin grakščiai sušokti klasikinį vestuvinį valsą, ilgą patirtį turinti Justina jums patars įvairiais klausimais: nuo muzikos išsirinkimo, judesių bei choreografijos iki mažiausių detalių ir patarimų vestuvinio šokio metu. Jaunųjų šokio pamokos UP Studijoje Kaune jums suteiks daugybę gerų emocijų, o galutinis rezultatas jūsų šventę praturtins pačiais gražiausiais atsiminimais jums ir jūsų svečiams.

MŪSŲ DARBAI IR ŽINIOS JUMS

Sužinokite apie vestuvinį šokį plačiau iš vestuvių planavimo seminaro video. Justina išsamiai pasakoja, ką svarbu apsvarstyti planuojant savo pirmąjį šokį ir nuo ko pradėti ruošiantis jam vestuvinio šokio pamokose, kad nebūtų jokių nemalonių netikėtimų jūsų svarbiąją dieną. Taip pat pasidaliname akimirkomis iš grupinės vestuvinio šokio pamokos – paprasti, tačiau efektingi judesiai išmokstami kiekvienam ir be jokios įtampos!

Taip pat kviečiame pažiūrėti akimirkas iš mūsų jaunųjų pirmųjų šokių, abejingi neliksite. Na o daugiau vestuvinių šokių video rasite mūsų YouTube kanale UP Šokių Studija – prisijunkite!

Trenerė Justina

Trenerė Rasa

Kviečiame registruotis vestuvinio šokio pamokoms jau dabar!

Registruokitės vestuvinio šokio pamokoms jau dabar: užpildykite registracijos formą ir mes su jumis susisieksime!

×