Nuo kelių metų galima pradėti šokti? Kokios yra amžiaus grupės šokiuose? | UP Studija
 

Nuo kelių metų galima pradėti šokti? Kokios yra amžiaus grupės šokiuose?

gatves sokiai suaugusiems kaunas

Dažnai atsitinka taip, jog žmogus nori išmokti šokti, tačiau nedrįsta pradėti mokytis. Profesionalūs šokėjai dažniausiai mokytis šokti pradeda būdami itin maži, todėl žmonės galvoja, jog nėra tikslo pradėti mokytis vyresniame amžiuje. Visgi, toks požiūris yra itin klaidingas. Kiekvienas šokių mokytojas, kuris domisi savo sritimi, pasakys, jog šokti galima pradėti bet kuriame amžiuje. Pasitaiko, jog žmonės pradeda šokti vyresniame amžiuje ir tampa net profesionaliais šokėjais. Turbūt visi žino, jog viena garsiausių balerinų Misty Copeland pradėjo mokytis šokti baletą tik sulaukus 13 metų. Reikėtų atsižvelgti ir į tai, jog didžioji dalis žmonių pradeda mokytis šokti ne tam, kad taptų profesionalūs šokėjai, o tam, jog išlaikyti gerą fizinę formą ir gerai praleistų laiką.

Amžiaus grupės šokiuose yra įvairios. Dažniausiai grupėje yra daugiau nei kelių amžių žmonės. Mūsų šokių studijoje vaikai yra suskirstyti į 5 grupes: 4-7 metų, 7-11 metų, 8-12 metų, 12-16 metų ir suaugusieji. Reikėtų atkreipti dėmesį, jog grupė gali būti pasirinkta ne tik pagal amžių, bet ir laiką bei patirtį.

Kaip išsirinkti šokių stilių?

Šokiai tampa vis dažnesniu vaikų pasirinkimu. Mokydamiesi šokti vaikai ne tik smagiai leidžia laiką, bet ir laikas yra praleidžiamas aktyviai bei turiningai. Dažnai dar mokydamiesi šokti vaikai supranta, jog čia yra jų kelias ir į tai pradeda žiūrėti rimčiau. Išsirinkti tinkamą šokių stilių gali būti itin sunku, nes jų yra tikrai daug. Dažniausias pasirinkimas yra gatvės šokiai. Jie nėra itin sudėtingi, todėl išmokti šokti galima greitai ir lengvai. Gatvės šokiai yra itin dažnas pasirinkimas ir dėl to, nes vaikai gali mokytis ne tik hip hop, bet ir locking, popping bei house stilių. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog mokantis šokti bet kada galima pakeisti šokių stilių. Dažnai vaikai išbando bent kelis šokių stilius ir tik vėliau nusprendžia, kas jiems labiausiai patinka ir kas geriausiai sekasi.

Kiek laiko reikia, norint išmokti šokti?

Dažnai dar nepradėjus lankyti pamokų, žmonės domisi ar ilgai teks mokytis, kol išmoks. Tiems, kurie nori visko greitai ir lengvai, turime blogų žinių. Šokti žmonės mokosi visą gyvenimą. Pradėjus mokytis šokti žmogus tobulėja kiekvieną dieną. Jis tampa lankstesnis, judesiai laisvesni. Net ir po keliolikos metų treniruočių žmogus vis tiek mokosi šokti. Visiškai nesvarbu ar yra pasirenkami gatvės šokiai, pramoginiai šokiai ar baletas, visada bus kur tobulėti. Atkreipti dėmesį reikėtų ir į tai, jog kiekvienas sulauks individualių rezultatų. Jie priklauso nuo to, kiek darbo vaikas įdės, taip pat ir nuo turimo talento. Pasitaiko, jog kai kuriems užtenka vos kelerių metų, kad išmoktų tai, ką kiti išmokta per kelioliką metų ar net daugiau.

 

Nieko nelauk ir registruokis šokių treniruotėms jau dabar!

Dalintis:
Tags:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,