fbpx

UPschool No. 15 workshop’as su Max Stroff

UP Studija kviečia į 15-ąjį savo #UPSCHOOL workshop’ą su Max Stroff. Pradedantieji gaudys vibe’ą su įdomia choreografija, o pažengusieji gaus vertingų ir gilesnių žinių apie popping’ą. 

Data: 2020 m. RUGSĖJO 25 d.

12:30 – 13:45 HH Beginners
14:00 – 15:15 Popping Advanced

Seminaro kaina 10 eur.


Registracija: info@upstudija.lt arba asmenine žinute į šį puslapį (vardas, pavardė, amžius, telefonas).Registracija patvirtinama tik iš anksto apmokėjus už workshop’ą studijoje arba pavedimu. Apmokėjus ir neatvykus į seminarą, pinigai negrąžinami. Daugiau info: telefonu +37066228701 arba info@upstudija.lt


Vietų kiekis RIBOTAS!

Max Stroff – jau virš 10 metų šokių patirties ir 8 metų mokymo patirties turintis šokėjas kviečia jus į savo Hip-Hop bei Popping seminarus gatvės šokių studijoje UP!

Hip Hop seminaro metu Maxas mokins energingos ir smagios choreografijos, kurios metu jūs patobulinsite savo kūno kontrolę, išmoksite naujų judesių ir sužinosite kaip šokį padaryti išraiškingesniu, bei labiau išpildytu. Seminaras skirtas pradedančiųjų lygio šokėjams.

Poppingo seminaro metu mes išmoksime choreografijos sudarytos iš kelių poppingo postilių. Taip pat sužinosite kaip reikia taisyklingai atlikti poppingo judesius ir suprasite kaip patobulinti savo šokimo techniką, bei kaip šias žinias pritaikyti bet kuriam šokio stiliui.

Visi Maxo seminarai pasižymi savo dinamika, aiškumu, juose visada tvyrauja gera ir linksma nuotaika. Nepraleiskite progos linksmai ir naudingai praleisti kelias šeštadienio valandas Max Stroff seminaruose šokių studijoje UP.

Grupinės ir individualios Gatvės šokių treniruotės KAUNE

Išbandyk save! Registruokis NEMOKAMAI treniruotei

×

* GALIOJA NAUJIEMS NARIAMS!