fbpx

Mergvakaris

Kaip atsirado mergvakaris?

Visai nesenai, prieš kelis šimtus metų, iš Vakarų, į Europos šalis atkeliavo mergvakario tradicija. Pirmieji mergvakariai nebuvo tokie smagūs, kaip šiandien. Iš pradžių tai buvo damų arbatos vakarėliai. Juose dalyvavo tik jaunosios giminaitės. Arbatos vakarėlis būdavo prašmatnus, šiek tiek snobiškas ir nuobodokas renginys. Merginos susirinkdavo pasipuošusios, gerdavo arbatą ir vaišindavosi užkandžiais.

Nuo XX amžiaus antros pusės, moterys tapo laisvesnės, labiau nepriklausomos, pradėjo siekti lygybės su vyrais. Taip išlaisvėjo ir mergvakario tradicijos – merginos pradėjo rengti vakarėlius, šokti klubuose.

Mergvakario idėjos šiandien

O dabar, mergvakario šventė tapo simbolišku atsisveikinimu su nerūpestinga jaunyste. Ją stengiamasi švęsti kuo originaliau ir linksmiau: stovyklavimu gamtoje, spa procedūromis, pižamų vakarėliais ar kitomis veiklomis. Šventė bus dar linksmesnė, kai sugalvosite temą! Taip galėsite pagal ją apsirengti, turėsite originalių nuotraukų ir gerų prisiminimų. Nepamirškite išbandyti naujų dalykų. Tikime, jog mergvakario metu išmokdamos kažką naujo kartu, draugės dar labiau suartėja, o ir laikas prabėga lydimas gerų emocijų.

Mergvakario šokių pamoka

Pagrindiniai smagaus mergvakario ingredientai: būsima nuotaka, jos draugės ir šypsenas įžiebianti veikla! O kas labiau priverčia šypsoti, jei ne šokių pamoka su geriausiomis draugėmis? Garantuojame, jog netrūks juoko ašarų, o ir laikas bus praleistas naudingai – kartu išmoksite gražių šokių judesių. Šokio žingsneliai parenkami individualiai kiekvienam mergvakariui, tad šokis tikrai nebus per sunkus. Jūsų pamoką ves visada pozityvi mokytoja, kuri ne tik išmokys viliojančių šokio judesių, bet ir pasidalins šokio paslaptimis ir subtilybėmis.

 

Mergvakario šokio idėjos

001ąŠokio pamokai galite rinktis salsa, bachata, chia chia, vogue, hip hop, viliojančius šokius ar kitą norimą stilių. Galite neapsiriboti tik vienu stiliumi – rinkitės juos miksuoti ir apjungti. Taip pat galite pasirinkti šokti pagal savo mėgstamą dainą. Šokio pamoka gali vykti mūsų šokių studijoje (Vytauto pr. 13, Kaunas) arba bet kurioje jūsų pasirinktoje vietoje.

 

Mergvakario šokių pamokos trukmę renkatės pačios (mažiausiai – 1 val.). Pamokos kaina prasideda nuo  100€.


Tikime, jog žaismingai žengdamos į taktą pagal viliojančius ritmus smagiai praleisite laiką ir nustebinsite nuotaką.

 • Mergvakario šokių pamoka

  100 eur
  /val
  • Derinamas jums patogus treniruotės laikas ir vieta
  • Nemokamos konsultacijos muzikos, šokio stiliaus klausimais
  • Šypsenų ir juoko garantija
×