fbpx

Apie šokių studiją

UP studija įsikūrė 2011

UP Studija – tai nuo 2011 metų gyvuojanti bendruomenė subūrusi šokėjus nuo mažiausio iki didžiausio. Šokių mokykla Kauno centre, naujose patalpose įsikūrusi studija Jums gali pasiūlyti ne tik gatvės šokius bet kokio amžiaus žmonėms (pradedantiesiems ir pažengusiems), bet ir salsos, zumbos treniruotes. Būtina paminėti, jog studija garsėja jaunavedžių antplūdžiu – ruošiame poras jų svarbiausiam gyvenimo šokiui individualiai (todėl kiekviena choreografija būna savotiška, pagal galimybes, atidirbta iki mažiausių smulkmenų). UP studija mielai priims kiekvieną – nesvarbu, ar šokio žingsneliai bus pirmieji, ar jau seniai trypiate parketą! Rengiame konkursines ir nekonkursines gatvės šokių grupes, skatiname šokėjų visapusišką tobulėjimą – nuo solo pasirodymų iki choreografijų sudėtingumo. Jei nesi apsisprendęs(-usi), žinok, pirmoji treniruočių savaitė – NEMOKAMA!

Mažieji pasakoja

Paklausus mažųjų studijos šokėjų, ką jiems reiškia šokiai, buvo paminėta, jog šokiai reiškia draugus, neįkainojamą patirtį konkursuose ir draugyste su trenerėmis. Paklausėme Liepos (8 m.), kas jai padeda tobulėti kaip šokėjai: „Man padeda trenerė, nes išmoko naujų judesių, draugės, nes sakė, kad man pavyksta „robotiškai“ judėti ir dar mano dėdė, jis prisigalvoja juokingų judesių ir šoka kartu.“ Liepos komandos draugės teigė, kad įsimintiniausios akimirkos vyksta būtent čempionatų ir kelionėse į juos ar iš jų metu. Taip vaikai tarpusavyje labiau susibendrauja, socializuojasi. Trenerės džiaugiasi matydamos, kaip šokėjai kartu švenčia gimtadienius, prieš treniruotes dalijasi eiliniais dienos įspūdžiais, šokdami vienas kitą pataiso, kartu tobulėja.

Vadovei UP studija
tarsi antri namai

Šokių mokykla yra vadovaujama trenerės Justinos, kuri teigia, jog UP studija jai yra tarsi antri namai. Svajonė turėti nuosavą studiją (kaip ir patys šokiai) žengia koja kojon nuo vaikystės. „Studijoje galiu atsiduoti savo mylimai veiklai ir tą meilę perduoti bei įdiegti visiems studijos nariams ir svečiams.“ Vadovė tvirtina, kad pagrindinis šios studijos tikslas yra toks, kad visi jaustųsi kaip namuose ir išmoktų išreikšti save per šokį. „Svarbiausia misija – būti viena didelė šeima, kuri siektų bendrų tikslų ir niekada nepritrūktų palaikymo vienas kitam“,– sako Justina. Ir nors didžiąją laiko dalį visi studijos darbai ir atsakomybės krito ant jos vienos pečių, šiuo metu ji laiminga dalijasi džiaugsmais ir rūpesčiais studijoje su savo antrąja puse – vyru Haroldu.

UP studija yra vieta, kur visi mes kartu mokomės, augame ir vieni kitais rūpinamės! Jeigu Tau jau yra bent 3 metai., esi labai laukiamas (-a) išbandyti šokių aikštelę, o taip pat susirasti naujų draugų!

Grupinės ir individualios Gatvės šokių treniruotės KAUNE

Išbandyk save! Registruokis NEMOKAMAI treniruotei

VAIKAMS
4-12 M.

PAAUGLIAMS
13 - 16 M.

Paaugliams
nuo 12 metų

JAUNIMUI IR SUAUGUSIEMS
NUO 17 M.

×