fbpx

Parama

„UP“ ŠOKIŲ KOLEKTYVAS KVIEČIA VISUS PRISIJUNGTI PRIE STUDIJOS TOBULINIMO IR ŠOKĖJŲ SĄLYGŲ GERINIMO!

Jūs galite mums padėti skirdami 1,2% nuo savo sumokėto pajamų mokesčio.

Pinigėliai bus naudojami stovyklų organizavimui, dalį paramos skirtume konkursų išlaidoms padengti (transportas, aprangos), taip pat seminarų organizavimui, vaikų skatinimo programai.

Užpildytas formas valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) galite siųsti elektroniniu būdu jei naudojatės internetine bankininkyste.
Kaip Jūs galite tai padaryti patys?
Prašymo formą galite užpildyti čia:

 

1) Pasirinkite prisijungimą per savo elektroninės bankininkystės sistemą. Prisijungti galima ir kitu būdu (mobiliuoju parašu). Prisijungus pasirinkite „VMI deklaracijos“.

 

2) EDS puslapyje kairėje pusėje spauskite „Pildyti formą“ ir tuomet pasirinkite „Prašymas skirti paramą“ – pasirinkite FR0512_v3 ir paspauskite pildyti internetu.

3) Užpildykite FR0512_v3 formą kaip parodyta nuotraukoje (atitinkamai pasirinkite esamus metus). Jei pildote rašytinį variantą, formos apačioje pasirašykite ir įrašykite savo vardą bei pavardę (didžiosiomis raidėmis).

Visi mūsų rekvizitai :

BENDRUOMENĖ LAISVALAIKIO ORGANIZAVIMO CENTRAS

ĮM. K. 304268625

ADRESAS: VYTAUTO PR. 13

SĄSK. LT597300010149250954 AB SWEDBANK

Labai dėkojame Jums jei sugalvojote prisidėti mus remdami! Kilus neaiškumams, rašykite į info@upstudija, arba kreipkitės į studijos vadovę Justiną Urbonavičienę.

×